Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Doporučená cvičení

TECHNIKA BÍLÉHO SVĚTLA

snoubení

Soustřeďte se řekněme na pocit (ne každý to bude prožívat stejně) jako by jste procházeli mezi dvěma vrstvami rozdílné energie - řidší a hustší, kdy na rozhraní těchto rozdílných energií je nějaká slupka (hladina, blána). Pro představu si můžeme vzít např. model vody, přesněji řečeno vodní hladiny a vzduchu. (Pro hrubou orientaci: 8. tělo je cca 20 cm nad 7. čakrou, 9. tělo je cca 70 cm nad 7. čakrou)

Mě se podařilo napočítat 12 těl (hladin) – lze si je představit jako slupky od cibule), kdy první vyšší energetické tělo obepíná jako koule naše fyzické tělo a jeho slupkou prochází naše 7. čakra. Druhé tělo, respektive jeho slupka se nachází nad naší 7. čakrou. Stejně tak i slupky zbývajících těl (3. až 12.). Na povrchu každého vyššího těla (koule) si pro orientaci a další práci definujme jeden bod a nazvěme ho po vzoru obecných pojmů čakra (pól, průsečík). Nejedná se o čakru jako takovou, ale pouze o bod, který budeme dále používat pro orientaci. Představte si, že máte miniaturní slunce, stejné jako slunce v naší sluneční soustavě, hluboko v solárním plexu (nachází se cca 1 cm pod hrudním košem). Toto slunce prozařuje každým atomem a buňkou Vaší bytosti. Naplňuje Vás světlem až po konečky prstů, až nahoru po témě hlavy a do plosek nohou. Prozařuje Vás a září i kolem Vás na délku paže ve všech směrech - nad hlavou, pod nohama, do stran a vytváří auru - jasné oslnivé, zářivé Bílé Světlo, které Vás zcela obklopuje a chrání před vším záporným a škodlivým. Zaujměte svou pohodlnou pozici (nejlépe ve stoje) a soustřeďte se na svou čtvrtou čakru. Nejdřív se soustřeďte na “vyhmátnutí” všech čaker vyšších těl postupně. Až si vyhmátnete všechny čakry, tedy i ty na vyšších tělech, představte si, jak ze čtvrté čakry vysíláte paprsek své energie k “Univerzální kosmické energii” (nutno dodržet) (nepoužívejte označení k bohu, k Ježíšovi atd.). Paprsek vlastní energie vysílejte ze začátku k “Univerzální kosmické energii” tak, že si představíte, jako by propichoval (procházel) postupně všemi čakrami, tedy všemi těly včetně vyšších. Jakmile projdete vlastním paprskem energie skrz “ochranný val” (z růžově-stříbro-zlaté energie) nasměrujte paprsek ke svému duchovi a od svého ducha k “Univerzální kosmické energii.

U Vaší první čakry si představte kužel energie Vašeho ducha. V tomto kuželu si představte rotující energii Vašeho ducha, která vstupuje do Vaší 1. čakry. Na kořenu páteře v oblasti první čakry by jste časem měli ucítit bod a v něm energii (časem se začne tento bod zvětšovat a proudění energie také). U druhé čakry si představte také jeden kužel energie Vašeho ducha zepředu a druhý zezadu Vašeho těla. Tyto dva kužele se svými hroty se spojují (dotýkají) na páteři v oblasti 2. čakry. V obou kuželech proudí energie Vašeho ducha stejně jako v předchozím případě. Zase by jste měli ucítit bod na Vaší páteři v oblasti 2. čakry. Stejný způsob jako u 2. čakry opakujte i pro 3., 4., 5. a 6. čakru. U sedmé čakry použijte způsob stejný jako u 1. čakry (pozor u 7. čakry musí také proudit energie ducha směrem do páteře - do vás - nikdy ne ven). Pokud by energie proudila z Vašich čaker ven, ztráceli by jste drahocennou energii, kterou jste povinni si uhlídat.

Tajemství dechu

 Podvěsek mozkový  je žláza, která je opředena tajemstvím již tisíce let. Všechna mystéria ji používala ke svému prospěchu.  Staří egypťané ji účinně stimulovali dřevěným kolíkem zaváděným skrze nosní přepážku, indické ženy si lepí na střed čela bindu – posvátné znamení. Tato tradice má původ právě ve zvědomění třetího oka a božského vědomí, i když dnes spíše ukazuje  na společenský status ženy. Ajurvéda používá speciální olejové masáže Širodhara, kdy nechává stékat teplý olej na místo třetího oka, staří tibeťané používali speciální mantry, dále upřený pohled do svíčky tzv. tratak, dále soustředěné kroužení očí, aby aktivovali třetí oko, neboli šestou čakru, neboli Oko Šivy –Oko tantry. Podvěsek mozkový se jim za to bohatě odmění. Dokáže totiž řídit chod celého organismu, dále všech žláz s vnitřní sekrecí, je v podstatě zodpovědný za celé chemické fungování těla. Je plně autonomní a dá se říci, že je nezávislý ředitel našeho těla co se týče hormonů a chemických poslů. Má li dostatek energie, okamžitě se zlepšují funkce celého těla. Dalo by se říci, že podvěsek mozkový je generál, který má shora vliv na celé chemické a hormonální fungování těla. Kosmická energie vstupuje spirálovitě do těla vrcholem hlavy. Vstupuje dolů do hlavy a nabíjí a aktivuje střední mozek a hypofýzu. Zemská energie vstupuje do těla skrze plosky nohou a skrze pánevní dno. Dokážeme li pracovat s těmito dvěmi vstupními místy, navzájem je propojit, potom máme veliký potenciál, jak zemský, tak nebeský.  Princip tantra jógy Mohendžodáro stojí na znalosti pracovat s pánevním dnem jako s účinnou pumpou zemské energie, dále je důležitý jazyk jako propojovací most a hypofýza, jako zástupce nebeské energie.

Všechno co je přítomno v koncentrované podobě v naší hlavě se následně objevuje v našem těle a to v rozvolněné podobě. Mozek a tělo jsou dva protiklady, které se navzájem doplňují. To platí i pro žlázy s vnitřní sekrecí, to znamená pro hypofýzu v mozku a pro všechny endokrinní žlázy v těle. Všechny žlázy v těle vznikly vlastně jako obraz ( diferenciace) hypofýzy. Jsou s ní ve velmi těsné vazbě. Tantra jóga Mohendžodáro není jediná. Když se podíváme do čínské kultury, nalezneme čchi-kung a jeho dechové a energetické působení na třetí oko, čchi-kung je stár přes osm tisíc let. Tantra jóga se traduje na čtyři tisíce let. Nesmíme se divit, že v tak odlišných tradicích nalézáme podobné principy. Vždyť fungování těla je universální a jakmile se člověk hlouběji zabývá energetickým systémem člověka, dospěje k podobným poznatkům. Jenom je nakonec jinak vyjádří a dá jim jiné místí názvy. Jinak podobnost je obrovská v celém popisu energetického systému, jak v Indii, tak v Číně, Tibetu, Jižní Americe….

Tantra jóga Mohendžodáro za 1. působí pomocí dechu, za 2. pomocí energie, za 3. pomocí vizualizace a dále pomocí pozice očí, jazyka a celkové pozornosti.

Magická moc dechu

    Mohendžodáro používá nejčastěji výrazný nádech nosem pro vedení energie. Nádech by měl být výrazný, slyšitelný a aktivizující. Výrazný nádech nosem nejen dokáže vést účinně energii tělem, ale hlavně při každém cviku aktivizuje podvěsek mozkový a dodává mu energii. Zkuste se výrazně nadechnout nosem od těla k hlavě. Mezi vaší nosní přepážkou a podvěskem mozkovým není skoro žádná překážka. Je zde pouze velmi tenká a velmi proděravělá kost, kudy vstupují do mozku čichové nervy. Tato kost je tenká skoro jako papír, není tak silná jako lebka. Skrze tento podlebeční cedník komunikuje zkušený praktik tantra jógy přímo s podvěskem mozkovým a to pomocí svého dechu. Dech působí přímo na podvěsek mozkový a tím jej neskutečně aktivizuje a posiluje. Pomocí dechu také prostupuje energie. Tím, že přiložíme v určitých pozicích jazyk na patro, otočíme oči vzhůru směrem k třetímu oku, tím účinně vedeme veškerou energii do třetího oka. Dále působí naše schopnost vést energii od pánve a také pozice rukou. Není to nic, co by kdokoliv nezvládl již po úvodním čtyřdenním kursu.

Tímto způsobem při každé pozici znovu a znovu aktivizujeme podvěsek mozkový. Ten zase zpětně působí na naše žlázy a to : štítnou žlázu, příštitná tělíska, brzlík, nadledviny, dvanáctník, slinivku, pohlavní žlázy a eventuálně na placentu v těhotenství. Podvěsek mozkový pokud má dostatek energie, udržuje naše tělo silné, pružné, zdravé a vitální. Je li tok energie obleněn, je člověk skleslý, jako bez života, všechny žlázy s vnitřní sekrecí pospávají, upadají do letargie a začínají fungovat pouze na poloviční úvazek. To je běžný stav naší populace. Proto většina lidí žije svůj život jaksi přiospale, jako by ani nežili, spíš přežívali. Nejlépe je potom například sníženou štítnou žlázu doplnit nějakým lékem, nejčastěji euthyroxem,  a tak natrvalo otupit celé naše tělo. Nejčastěji a jako první se úbytek energie projevuje právě na štítné žláze u žen a následně na pohlavní žláze – vaječníky nebo varlata.

Proto se každému zdají adepti tantry živí a jako mladí. Možná, že je to opravdu relativní stav. Adepti tantry jsou spíše normální a mají energii, kterou si organismus sám produkuje a zaslouží,  a zbytek populace je tak trochu spící a tak trochu sužován nemocí a nedostatkem energie. Takže první tajemství zní: aktivujte svůj podvěsek mozkový, není to dnes již žádné tajemství, a vaše tělo se pomalu vrátí ke své energii a ke svému životu !!


 

ZÁKLADNÍ MEDITACE

 

Je velmi důležité, aby každý, kdo si přeje být naprosto vyrovnaný se svou fyzickou podstatou, pravidelně prováděl nějaké dechové cviky zaměřené na hloubkové dýchání. Jde o program, v němž je dech velice důležitý.

Dvakrát až třikrát denně obětujte trochu svého času tomu, že si jasně řeknete, co chcete. Každý den otevřete energetická centra ve svém těle a nad svým tělem tím, že budete přivolávat frekvenci světla. My to nazýváme SVĚTELNÝM SLOUPEM. Představte si paprsek světla vstupující do vašich dvanácti čaker, sedm ve vašem těle a pět mimo vaše tělo. Tyto čakry jsou informační centra neboli víry, které jsou-li aktivovány, začnou se otáčet. Když se otáčejí, vytvářejí ve vašem těle pohyb aktivující světelně zakódovaná vlákna, aby společně pracovala, znovu se spojila do provazců a vytvořila dvanáct vyvíjejících se šroubovic v těle.

Jinou činností velmi doporučovanou těm z vás, kteří si přejí dosáhnout velikého urychlení, je OTÁČENÍ. Pohybuje se zleva doprava, otáčejte se a zaměřte pozornost na svůj palec, počítejte a otáčejte se. Doporučujeme, abyste se otočili třiatřicetkrát (33x), a to alespoň jednou (1x) denně. Můžete se dostat k třiatřiceti otáčkám velmi zvolna. Pokud jste schopni se dopracovat k třiatřiceti otáčkám (33x) třikrát (3x) denně, takže se celkem otočíte devětadevadesátkrát (99x), pak se uvidí, jak dlouho na této planetě zůstanete - či alespoň v této dimenzi. Když dokončíte otáčení, ať už je otáček jakýkoli počet, SPOJTE DLANĚ V ÚROVNI PRSOU. Tiskněte je k sobě, mějte oči otevřené a rozkročte se na šířku ramen, abyste stáli pevně, a dále pociťujte otáčení. Tento cvik ohromně zrychluje otáčení čaker ve vašem těle což mocně zvyšuje tempo, jímž jste schopni interpretovat a přijímat data.

Takže metody, jichž máte užívat, jsou: VĚDOMÝ ZÁMĚR, DÝCHÁNÍ, POUŽÍVÁNÍ SVĚTELNÉHO SLOUPU A OTÁČENÍ.

Uzemnění je něčím, co mnozí z vás nechápou.Dobrý způsob, jak se uzemnit, je jít ven a sednout si na zem. Takže jděte ven, do přírody. Postůjte nebo poseďte chvíli vedle stromu. Dejte si židli ven a čtěte si a nechte na sebe svítit Slunce. Nebo běžte plavat nebo si dejte nohy do vody. To jsou živly. Vytvářejí Zemi, takže je prociťujte.

PŘÍSTUP K EMOCIONÁLNÍMU TĚLU POTŘEBUJETE ZÍSKAT, ABYSTE MOHLI CHÁPAT SVÉ TĚLO SPIRITUÁLNÍ.

Živoucí modlitba znamená mít velmi vědomý záměr týkající se věcí ve vašem okolí - mít oltář, mít posvátné předměty a nemít ve své realitě nic, co by pro vás nemělo smysl. Ale kolik z vás se smiřuje s věcmi, které ve svém životě nechcete mít, ať už je to kabát, který nosíte už patnáct let a který má v podpaží pár děr od molů, ať je to partner, se kterým to táhnete už pětatřicet let a který má víc než pár děr? Je to výzva odstranit ze svého života všechno, co pro vás nemá smysl. Je to velice důležité.

Zvuk je nástrojem transformace

Ve starém Egyptě ankh neboli symbol života byl ve skutečnosti frekvenčním modulátorem. Užívali ho jedinci, kteří byli mistry udržování frekvence a s těmito frekvencemi dokázali mnoho věcí. Ankh se podobá ladičce a může směrovat zvuk. Spirála je jedním ze základních tvarů geometrie Světelné řeči.

 


 

Technika FIALOVÉHO PLAMENE

Evokace Fialového plamene

Milovaná, zářící Já Jsem Přítomnosti,
Světelný válec kolem mne uzavři
Nanebevzetého Mistra plamenem
Který volám Božím jménem.
Aby udržoval můj chrám čistý
Od všech nesvárů okolí.

Já fialový plamen volám
Aby svým žárem všechny touhy proměnil,
Ve jménu svobody stále planul
A zajedno mne s ním učinil.
(Opakujte třikrát)

Ochrana bílého sloupu a Archanděla Michaela

Archanděl Michael přede mnou, Archanděl Michael za mnou,
Archanděl Michael napravo, Archanděl Michael nalevo,
Archanděl Michael nade mnou, Archanděl Michael pode mnou,
Archanděl Michael tam, Archanděl Michael tu, Archanděl Michael kamkoliv já jdu!
Já Jsem v jeho ochranné lásce!
Já Jsem v jeho ochranné lásce!
Já Jsem v jeho ochranné lásce!

Zářící a stoupající fialový plameni,
 Sestup nyní, plápolej skrze mne!
Zářící a stoupající fialový plameni,
  Osvoboď  mě, osvoboď  mě, osvoboď  mě!

Zářící a stoupající fialový plameni přijď,
    Expanduj a skrze mne záři!
Zářící fialový plameni přijď,
    Odhal božské síly ať všihni vidí!
Zářící fialový plameni přijď,
    Probuď  zemi a osvoboď  ji!

Záře fialového plamene,
   Expanduj a skrze mne záři!
Záře fialového plamene,
    Expanduj ať všichni vidí!
Záře fialového plamene,
    Vytvoř zde základnu milosrdenství!
Záře fialového plamene,
    Přijď,  přeměň všechny obavy!

        Když invokujete fialový plamen, můžete se vizualisovat obklopeni sloupem fialového ohně asi dva metry v průměru a zhruba tři metry vysokým. Rozšiřuje se od spodu vašich nohou kus nad vaší hlavu. Dívejte se na fialový plamen jak se rozhořívá, jako by jste se dívali na film. Plameny šlehají a pulzují kolem vás v různých tvarech a odstínech růžové a fialové.
        Kolem tohoto pilíře fialového plamene vidíte váš světelný válec, ještě větší sloup z bílého světla, který chrání a uzavírá fialový plamen. Udržujte v mysli tuto vizualizaci když děláte prohlášení během dne. Kdykoli si na ni vzpomenete, posilujete tento obraz.

Léčení vířící koulí fialového plamene

Tato vizualizace pomáhá s léčením vašich čtyřech nižších těl. Když říkáte vaše prohlášení fialového plamene, představte si velkou kouli fialového světla, která se formuje kolem vás. Jak zrychlujete přeříkávání prohlášení představte si, jak koule víří, jako atrakce v zábavním parku. Vidíte jak rotuje rychleji a rychleji. Tato vizualizace zakotvuje fialový plamen a akceleruje vibrace vašich buněk, atomů a elektronů.

        Pak si představte menší koule fialového plamene přiložené kolem každého orgánu ve vašem těle. Představte si jak fialový plamen odstraňuje každou temnotu která může být základem nemoci a okamžitě ji likviduje. Pak si představte fialový plamen jak vylepšuje vaše orgány. Požádejte svou JÁ JSEM Přítomnost a Svaté Kristovo vědomí  a anděly fialového plamene aby udržovali tyto koule fialového plamene kolem vás během dne. Dodávejte energii vašemu požadavku periodickým opakováním vizualizace rotující koule. Experimentujte s touto vizualizací a uvidíte jaké ve vás zanechá pocity.

 

Cvičení očisty fialovým plamenem

 

            Fialový plamen obsahuje duhový Modrý Plamen, nesoucí Božské vlastnosti našeho Otce Boha: Vůli, Sílu, Odhodlání, a duhový Růžový Plamen, nesoucí Božské vlastnosti naší Matky Boha: Lásku, Soucítění, Osvícení a Moudrost. Dohromady tvoří tyto dvě jasné barvy duhově Fialový Plamen, což je jeden z aspektů Síly „JÁ JSEM“, které byly lidstvu dány. Tento plamen však musí být záměrně zažehnut, aby byla aktivována jeho síla přeměny. Posvátný Fialový Plamen je čistá Boží energie, nedílná součást Pevných Částic Světla/Života Stvořitele.

 Vaše mysl musí být dostatečně čistá a musíte mít jasný záměr. Kolem vás nesmí být žádné pokřivené vibrační vzorce, které by rušily vaše tvoření. Měli byste vyhledat čistý, trvalý tok Energie Stvořitele a aktivovat tuto sílu Stvoření svými nesobeckými, láskyplnými úmysly. Pak vyšlete sémě svých myšlenek s využitím síly, čistoty a soustředění na Světelný Paprsek v symbolu Nekonečna.

 To vy jste schopni tvořit kolem sebe záchrannou síť Světla, která se postupně ve stále rostoucích kruzích Světelné ochrany rozšíří do světa v celé jeho velikosti. Pevné Částice Světla obsahují takřka kouzelný vzorec, který může neutralizovat nebezpečný odpad a toxické chemikálie a poskytnout ochranu těm z vás, kdo souzníte s vyššími frekvencemi Světla.

Při dosahování stále vyšších a jemnějších dimenzí projevu musíte zůstat pevně ukotveni na Zemi. Pro váš dobrý tělesný stav je naprosto nezbytné, abyste se naučili vyvážit a harmonizovat systém vaší energetické mřížky (zv. aurické pole). Můžete čerpat tolik Podstaty Božskosti, kolik jen unesete, nicméně po přijetí množství, které potřebujete pro sebe, musíte zbytek vyslat do hmotného světa.
Musíte pochopit, že mnozí lidé se ať už následkem vlastní volby nebo osudu rozhodnou opustit Zemi a pokračovat na své Stezce Ducha v jiných sférách zkušenosti. Nemůžete si hrát na boha, a proto nikdy nezapomínejte, že máte vždy žádat o nejvyšší dobro všech.

 Ti, kteří si v tomto životě nezvolili Cestu Světla, tak jistě učiní někdy v budoucnu. „Byl vám dán dar Svobodné Vůle; avšak váš konečný cíl je jistý. Všechny Duše se navrátí do Světla, každá ve svém vlastním čase.“

cvičení každý večer před spaním :

 

Spojte se se svým Éterickým dvojníkem, který nese vibrační frekvence nadcházející úrovně vašeho Vyššího Já. Zažehněte Fialový Plamen a řekněte si:

UVOLŇUJI TÍMTO PŘÍČINY, PODSTATU, ZÁZNAM I VZPOMÍNKY NA VEŠKERÉ NESOULADNÉ ENERGIE, KTERÉ JSEM VYTVOŘIL/A V MINULOSTI, PŘÍTOMNOSTI ČI BUDOUCNOSTI, V TÉTO ČI JAKÉKOLI JINÉ REALITĚ. TAK BUDIŽ A TAK JEST!

SLEDUJTE, JAK VÁM FIALOVÝ PLAMEN SVÍTÍ POD CHODIDLY NEBO KOLEM TĚLA, POKUD LEŽÍTE. PŘEDSTAVTE SI, ŽE JSTE V LÁZNI FIALOVÉHO PLAMENE A JEHO SVĚTLO PŘEMĚNY PROCHÁZÍ VAŠÍ TĚLESNOU SCHRÁNKOU AŽ DO NEJZAZŠÍHO NITRA. PAK SKRZE SVŮJ ZÁMĚR A S POMOCÍ DECHU NEKONEČNA VYŠLETE FIALOVÝ PLAMEN DO KRYSTALICKÝCH JESKYNÍ V NITRU ZEMĚ, VE KTERÝCH HOŘÍ VĚČNÉ FIALOVÉ PLAMENY. SLEDUJTE, JAK SE TENTO POSVÁTNÝ OHEŇ ŠÍŘÍ LABYRINTY OBKLOPUJÍCÍMI ZEMI A NAKONEC I DO SRDEČNÍHO CENTRA ZEMĚ. KDYŽ ZAŽEHNETE FIALOVÝ PLAMEN, VYTRYSKNE VÁM POD NOHAMA A VYTVOŘÍ VÁM KOLEM TĚLA VÍR ŽIVOUCÍHO SVĚTLA.


Je třeba vyhledat čistý tok Tvořivé energie a aktivovat sílu Stvoření svým nesobeckým, láskyplným záměrem. Pak musíte vyslat sémě svých myšlenek, silných, čistých a soustředěných na Světelný Paprsek v symbolu Nekonečna. Veškerá energie, kladná i záporná, vyzařuje ze Solárního Centra vaší Síly ve tvaru Symbolu Nekonečna a ve shodných vibracích se vám navrací zpět.

 Zavazuji se, že půjdu v čele a budu vás chránit v nejvyšší možné míře, jakou dovolují vesmírné zákony. Jako Služebníci Světa pod vedením Vesmírné Rady Světla zůstáváme spojeni a nemůžeme selhat. JÁ JSEM Archanděl Michael.


 

meditace práce s tóny tvoření

1. Seďte potichu. Ztlumte světla. Pusťte si nějakou jemnou hudbu na pozadí, kterou máte rádi. Zapalte si kadidlo.

 

2. Nadechněte se a vydechněte. Začněme čištěním domu a majetku, v němž pobýváte (nebo jste třeba na návštěvě). Nejdříve uzemněme základy domu do Aurory Země, až se vytvoří sedm svazků rozvodné sítě mezi základy a vrcholem Aurory. Žije-li někdo ve věžáku, vytvoří také jeden svazek rozvodné sítě pod každým podlažím pod sebou. Je-li tam 18 podlaží, vytvoří 18 svazků rozvodné sítě plus dalších 7 k Auroře kvůli rozšíření uzemnění svého bydliště, kanceláře nebo hotelového pokoje.

 

3. Nadechněte se a vydechněte. Nyní zamýšlejme, aby energie "stékala" do centra Země skrze každou vrstvu rozvodné sítě, jako obrovský vodopád, který začíná nad naší hlavou. Je-li nad námi mnoho pater, můžeme také chtít vytvořit rozvodnou síť v každém podlaží nad námi a nasměrovat shora energii dolů skrze náš byt do centra Země.

 

4. Nadechněte se a vydechněte. Jsou-li zde vzestupné pohybující se víry od drog používaných sousedy, zastavme teď jejich činnost. Většina takových vírů jsou prostě spirály energie, která plyne vzhůru. Převraťte spirální rotaci na sestupnou, dokud se neztratí. Nezamýšlejte uzavřít všechny takové vzestupné pohybující se spirály nebo víry, které se střetávají s uzemněním vašeho domu, kanceláře nebo hotelového pokoje v sousedství toho, co vás obklopuje.

 

5. Nadechněte se a vydechněte. Nyní si představte velkou zlatou a stříbrnou kouli nad vaším domem. Vtlačte zlatou a stříbrnou kouli do prostor domu a nechť probíhá skrze každou místnost a pak ji vtlačte zemnícím vláknem do Aurory. Pod zlatou a bílou koulí bude vše, co již s vámi neresonuje nebo nesouzní v současné úrovni iniciace.

 

6. Nadechněte se a vydechněte. Požadujme po Zemi Marie neboli anděly k ukotvení ve čtyřech rozích našeho domu. Vyžádejte si po andělech rozdělení pokračujících sprch tónů Světelného jazyka smíchaných se zlatou a stříbrnou pro udržení pokojného prostředí, které se může stát vaší svatyní. Pozvěte své přátele z přírodní říše, aby spolu ukotvili prostor spolu s minerálními a bylinnými říšemi.

 

7. Nadechněte se a vydechněte. Nyní se pevně uzemněte do Aurory vytvořením vodopádu energetického pohybu Světelného jazyka, který se protlačuje skrze váš dům, skrze vaše éterické tělo a čakerní systém spolu s jemnotěly a do centra Země. Umožněte všemu, co vám nepatří nebo k vám není ukotveno, aby to odpadlo do Aurory pro účely přeměny.

 

8. Nadechněte se a vydechněte. Začněme rozprouděním energie kundalini po páteři nahoru a z vrcholku hlavy, pomalu a jako horké lávy. Také otevřeme čakry v chodidlech, čímž umožníme kundalini proudit postranními kanály a nalévat chi do každého meridiánu éterického těla. Vyzvěme Anděly Matky Země neboli Marie, aby podporovali pohyb energie prostřednictvím Kundalini.

 

9. Nadechněte se a vydechněte. Představme si energii kundalini proudící skrze lýtka, vzhůru po stehnech a do oblasti pánve, dodávající energii všem meridiánům a celé rozvodné síti ve spodní polovině formy. Nyní rozpruďme kundalini do hrudního koše, hrudi, dolu rameny a ven z rukou a nohou a zároveň nahoru skrze krk a do hlavy, dodávající zde energii všem meridiánům. Nabijme rozvodnou síť a meridiány chi v horní polovině formy.

 

10. Nadechněte se a vydechněte. Nyní se začněme soustředit na spuštění červeného paprsku(životní síla a změna) po celém éterickém těle a kundalini. Cítíte-li se nepříjemně, zamýšlejte uzavřít mír s červeným paprskem. Červená není ve skutečnosti hněv; je to životní síla, ale byla vykládána emocionálním tělem jako vztek, není-li červený paprsek vaší vlastní energetické značky (signatury). Vysajme naším zemnícím vláknem všechen hněv a červený paprsek, který nám není vlastní a vraťme jej odesílateli. Pohybujme pouze červenou, která je z naší vlastní vibrace a základu (esence). Přitom zde bude dostatek životní síly a chi k udržení při životě vašeho neochabujícího vzestupu a hranic.

 

11. Nadechněte se a vydechněte. Zamýšlejme uvolnit všechny vzory, myšlenkové formy, entity a stroje, které nám brání v naší plné schopnosti pohybovat a zahrnovat červený paprsek. Také uvolněme každou myšlenkovou formu, vzory, entity a stroje, které nám způsobují buď odebírání červeného paprsku od jiných, nebo přesun našeho vlastního hněvu na ostatní. Červený paprsek souvisí s tóny odpuštění a jednoty ve Světelném jazyce. Nemůže-li člověk zvládnout červený paprsek, bude tvrdě dotlačen do toho, aby se naučil odpouštět nebo zvládat jednotu jako vzestupující bytost. Proto uzavřeme mír s červeným paprskem.

 

12. Nadechněte se a vydechněte. Nyní se soustřeďme na spuštění oranžového paprsku po celém éterickém těle a kundalini. Dávejte pozor, zda se cítíte nebo necítíte nepříjemně. Cítíte-li se nepříjemně, zamýšlejte uzavřít mír se svou vlastní silou. Síla je požadovaná k podpoření vašeho dalšího vzestupu. Ve stavu síly člověk podniká akci a způsobuje životní změny. Vzestup způsobuje hlavní životní změny a když člověk nemá žádnou sílu, nebude schopný splnit změnu a tím přestává vzestupovat.

 

13. Nadechněte se a vydechněte. Vraťme sílu, která patří jiným, do jejího zdroje původu a sesbírejme všechnu sílu danou ostatním v našem životním tanci, včetně naší rodiny, přátel, šéfa, zaměstnavatele, banky, kostela nebo dalších duchovních vůdců, samoobsluh spolu s oblastmi a zeměmi, v nichž pobýváte. Také posbírejme sílu, kterou v minulých dobách dali naši předkové pryč všem ostatním a zamýšlejme uvolnit všechnu související karmu. Znovu získejme naši sílu, abychom mohli mít dostatek síly vzestupovat.

 

14. Nadechněte se a vydechněte. Zamýšlejme uvolnit všechny vzory, myšlenkové formy, entity a stroje, které brání naší plné schopnosti pohybovat a zahrnovat oranžový paprsek. Oranžový paprsek souvisí s autentickou (pravou) silou a broskvovým tónem Světelného jazyka. Nemůže-li člověk zvládnout oranžový paprsek, bude tvrdě dotlačen ke zvládnutí pravé síly a v tom, aby zůstal ve své vlastní pravdě jako vzestupující bytost. Takže uzavřeme mír s naší silou.

 

15. Nadechněte se a vydechněte. Nyní se soustřeďme na spuštění žlutého paprsku po celém éterickém těle a kundalini. Dávejte pozor, zda se cítíte nebo necítíte nepříjemně. Cítíte-li se nepříjemně, zamýšlejte uzavřít mír se smíchem a radostí společně se svobodou ve vlastním životním tanci. Žlutý paprsek je sdružený s tóny Dechu života a Svobody Světelného jazyka. Dech života umožňuje zhluboka dýchat a zcela se dostat do přítomnosti. Zhluboka se nadechněme se záměrem přijít nyní plně do přítomnosti. Všechna vlákna připoutání minulosti odpadávají, když člověk vstupuje do okamžiku a veškerá energie se opět začíná pohybovat. Zamýšlejme se naučit zůstat každý den více v přítomnosti.

 

16. Nadechněte se a vydechněte. Svoboda dovoluje, aby se uvolnila minulost a aby byla připoutání vytažena a znovu utkána do éterického těla, kde lépe udržují život formy. Je-li to nepříjemné, kde je člověk neschopen osvobodit se od minulosti? Uzavřete mír s minulostí prostřednictvím odpuštění; odpusťte těm, kdo vás zranili s větším pochopením, že váš rod zranil je a to je prostě stará repríza starého vzoru. Uvolněte to a buďte svobodní, milovaní. Zamýšlejme uvolnit všechny vzory, myšlenkové formy, entity a stroje, které nám překáží v naší celé schopnosti pohybovat a zahrnovat žlutý paprsek. Přitom se člověk stane svobodným, aby vzestupoval.

 

17. Nadechněte se a vydechněte. Nyní se soustřeďme na spuštění zeleného paprsku po celém éterickém těle a kundalini. Zelená souvisí s harmonií a mírem. Dávejte pozor, zda se cítíte nebo necítíte nepříjemně. Cítíte-li se nepříjemně, zamýšlejte uzavřít mír sami se sebou a vyberte si opustit nervozitu a strach. Často nervozita, jíž člověk cítí, není jeho vlastní, ale jde o strach vnucený ostatními. Vysajme strach od ostatních po zemnícím vláknu. Zelený paprsek souvisí se soucitem ve Světelném jazyce. Bude obtížné zvládnout soucit v akci bez toho, aniž by člověk nejdříve zahrnoval zelený paprsek.

 

18. Nadechněte se a vydechněte. Zamýšlejme uvolnit všechny vzory, myšlenkové formy, entity a stroje, které zabraňují naší plné schopnosti pohybovat a zahrnovat zelený paprsek. Zelená je základem schopnosti syntetizovat pole do duhy tónů. Syntéza je další formou harmonie a míru, která je pokročilejší než zelený paprsek a souvisí s rovnováhou všech tónů v poli. Člověk bude tvrdě tlačen do toho, aby se naučil syntetizovat a uvádět do rovnováhy tímto způsobem, jestliže zcela nezahrnuje zelený paprsek.

 

19. Nadechněte se a vydechněte. Nyní se soustřeďme na spuštění modrého paprsku po celém éterickém těle a kundalini. Modrá souvisí s tělesným zdravím. Dávejte pozor, zda se cítíte nebo necítíte nepříjemně. Cítíte-li se nepříjemně, zamýšlejte uzavřít mír se svým ztělesněním, jako s chrámem a stvořením k zakoušení v nich třetí dimenze. Mnoho iniciátů spojilo duchovno s požadavkem odloučení ducha od formy. Vzestup vyžaduje zahrnutí jedincovy formy a uzemnění ducha do ztělesnění, aby se to mohlo vzkřísit a reorganizovat na krystalickou strukturu. Zamýšlejme uvolnit všechny vzory, myšlenkové formy, entity a stroje, které nám brání v naší plné schopnosti pohybovat a pojmout modrý paprsek a zcela se uzemnit k Matce Zemi.

 

20. Nadechněte se a vydechněte. Nyní se soustřeďme na spuštění fuchsiového paprsku po celém éterickém těle a kundalini. Fuchsiová souvisí s vášní a sexualitou. Dávejte pozor, zda se cítíte nebo necítíte nepříjemně. Cítíte-li se nepříjemně, zamýšlejte uzavřít mír a pojmout svou vášeň k životu a tvorbě spolu se svou sensualitou. Život ve fyzickém je sensuálním (smyslovým) zážitkem. Voda laská vaši pokožku, když plavete; vánek se dotýká vaší tváře; tráva je chladná pod vašimi chodidly. Člověk je součástí Země a žití na Zemi může být mnohem radostnější, když člověk poskytuje smyslům zážitky. Proto žádná sexualita znamená žádné uzemnění nebo spojení k duši či zdroji.

 

21. Nadechněte se a vydechněte. Zamýšlejme uvolnit všechny vzory, myšlenkové formy, entity a stroje, které brání naší plné schopnosti pohybovat a zahrnovat fuchsiový paprsek. Podobně jako u červeného paprsku, bude člověk neschopen pojmout odpuštění a jednotu jako vzestupující bytost, protože fuchsiová je nižší oktávou těchto tónů ve Světelném jazyce. Rozproudění vaší sexuální energie a kundalini ve vždy zvyšujícím se účinném množství je také požadováno pro vzestup, protože je to sexuální energie, jež podporuje rozpínání aurického pole, světelného těla, jemnotěla a čakerního systému, když je zvládnuta každá fáze iniciace. Proto zamýšlejme uzavřít mír s naší sexualitou a smyslovou (= i eroticky založenou) podstatou, protože to je také bezpodmínečně nutné pro vzestup.

 

22. Nadechněte se a vydechněte. Nyní se soustřeďme na spuštění bledě fialových paprsků struktury a božské jednoty. Všimněte si, že se nesoustředíme na primární paprsek fialové, ale na oktávu nad ním, protože fialová vede k pokoutnímu (nedovolenému) dogma a náboženskému programování v poli. Na druhou stranu bledě fialová je formou výmazu, který umožňuje, aby se přeměnila bolest, programování a stroje. Dávejte pozor, zda se cítíte nebo necítíte nepříjemně s paprskem bledě fialové. Pokud nepříjemně, pak zamýšlejte pojmout svou schopnost překročení a přeměny, což dává nové vymezení spirituality, jiné než náboženství nebo náboženské preference a dogma.

 

23. Nadechněte se a vydechněte. Levandulový tón struktury způsobuje novou strukturu, která je kulovitá při vzestupu, aby nahradila elektrické posvátné uspořádání, související s mer-ka-ba. Mer-ka-ba vzor je již nepodporován, když člověk vzestupuje a nahrazuje jej vzory troj-sféry (tří-kulový) a květu života. Je to kulový (sférický) vzor, jenž vytváří nevinné vztahy, v nichž jedincovo pole rotuje kolem jiného a objímá je, místo toho, aby je propichovalo vlákny připoutání.

 

24. Nadechněte se a vydechněte. Bledě levandulový tón božské jednoty poskytuje, aby se vyvíjela nová forma společenství, v němž je člověk napojen na Zemi, duši společně se svou formou v nekončícím tanci energie a komunikace. Tato nová forma společenství nahrazuje konvenční spirituální praktiky, neboť otevírá člověka pro komunikaci ze všech říší, které se pak stanou jeho duchovním vedením. Člověk v této nové duchovnosti poznává, že každá říše je Bohem/Bohyní ve formě; každý má něco, čím přispěje a tak je částí celku v tanci života.

 

25. Nadechněte se a vydechněte. Zamýšlejme uvolnit všechny vzory, myšlenkové formy,

stroje nebo entity, které blokují úplné pojmutí bledě levandulového tónu struktury a božské jednoty ve Světelném jazyce. Přitom se člověk posune do nového duchovního základu, který je založený na nekončící komunikaci s Bohem Bohyní Všeho Co Je.

 

26. Nadechněte se a vydechněte. Nyní se soustřeďme na spuštění růžového paprsku odpuštění a jednoty po celém éterickém těle a kundalini. Dávejte pozor, zda se cítíte nebo necítíte nepříjemně. Cítíte-li se nepříjemně, zamýšlejte pojmout svou schopnost odpuštění a žít v jednotě se všemi ostatními pozemskými druhy. Odpuštění poskytuje uvolnění pout minulosti, aby člověk mohl uzavřít karmické dluhy. Jakmile se karma uvolní a uzavře, otevírá se nová možnost toho, co by člověk mohl projevit ve svém dalším životním vyjádření.

 

27. Nadechněte se a vydechněte. Jednota dovoluje, aby se vynořil nový typ vztahů, v němž již člověk neovládá, nemanipuluje, neposuzuje nebo nesoupeří. Ve stavu jednoty člověk umožňuje; umožňuje všem ostatním jejich tanec v tanci života a jejich vlastní tanec ať už jsou na jakékoli cestě, které se oddávají. Zamýšlejme ztělesnit jednotu a odpuštění. Zamýšlejme uvolnit myšlenkovou formu, vzory, entity a stroje, které blokují úplné pojmutí růžového paprsku. Jenom tehdy je zrození vzestupujících společenstev možné, když se dostatečné množství lidí naučí odpouštět a žít v jednotě.

 

28. Nadechněte se a vydechněte. Nyní se soustřeďme na spuštění tyrkysového tónu slitování ve Světelném jazyce po celém éterickém těle a kundalini. Dávejte pozor, zda se cítíte nebo necítíte nepříjemně. Cítíte-li se nepříjemně, zamýšlejte pojmout nepodmínečně a vést k vnitřnímu soucitu. Soucit se rodí nejdříve vnitřně pro sebe, když člověk uznává své vlastní lidství. Člověk byl "člověkem všeho" v životním vyjádření svého rodu. Hrál role od ďábla po kazatele, od násilníka po znásilněného, od vojáka ke zraněnému na válečném poli; od milence k zavrženému, od nemocného k deformovanému, až po ty, kteří jsou ošetřování a opatrováni. Při uznání svého lidství se člověk učí mít soucit se všemi ostatními v jejich situacích.

 

29. Nadechněte se a vydechněte. Zamýšlejme uvolnit každou myšlenkovou formu, vzory, entity a stroje, které blokují úplné pojmutí tyrkysového paprsku soucitu. Slitování je podmínkou pro zvládnutí vyšších iniciací Bodhisattvy. Soucit je základem nepřipoutaného stavu bytí, v němž se člověk učí dovolit všem ostatním jejich pravdu. Člověk také poznává, že je zde mnoho rolí k hraní; a že každá role je stejně tak důležitá, jako další odhalení dramatu, které vede k vývoji celého lidstva. Ve stavu soucitu již člověk neposuzuje role ostatních nebo jím hrané; ale pojímá to nepodmíněně jako nezbytnou část tance.

 

 

30. Nadechněte se a vydechněte. Nyní se soustřeďme na spuštění broskvového tónu autentické síly po celém éterickém těle a kundalini. Dávejte pozor, zda se cítíte nebo necítíte nepříjemně. Cítíte-li se nepříjemně, zamýšlejte pojmout sebe samé jako Boha Bohyni ve formě. Lidská nádoba byla navržena k ubytování Boha Bohyně a byla vyjádřením toho, že by s nimi duše mohla tančit a vyvíjet se skrze ně na fyzické rovině. S přijmutím vašeho vlastního božství Boha Bohyně pak můžete přijmout Boha Bohyni ve všech životních formách spolu se všemi ostatními lidmi.

 

31. Nadechněte se a vydechněte. Autentická síla je ztělesněna, když člověk poznává své vlastní božství Boha Bohyně. S uznáním toho, že je člověk Bůh Bohyně, si člověk volí zůstat ve své pravdě, místo toho, aby dovolil ostatním manipulovat se sebou až by dělal to, co si nepřeje nebo co není jeho pravda k zakušení. Jako Bůh Bohyně ve formě si člověk také volí umožnit všem ostatním jejich zakoušení a volby a podobně jimi nemanipuluje svými vlastními rozkazy. Zamýšlejme uvolnit všechny stroje, entity, programy a myšlenkové formy, které nám nedovolují zcela pojmout broskvový tón síly při našem vzestupu. Přitom se člověk stane Bohem Bohyní ve formě jako vzestupující člověk.

 

32. Nadechněte se a vydechněte. Nyní se soustřeďme na spuštění stříbrného paprsku nepodmíněné lásky ve Světelném jazyce a umožněte mu probíhat skrze éterické tělo a kundalini. Dávejte pozor, zda se cítíte nebo necítíte nepříjemně. Cítíte-li se nepříjemně, zamýšlejte naučit se milovat nepodmíněně. Jak se člověk učí milovat z nitra, pak docela přirozeně rozšíří nepodmíněnou lásku i na všechny ostatní. Učení se milovat vyžaduje otevření srdeční čakry, která časem klíčí do lotosu s 1000 okvětních lístků Bodhisattvy.

 

33. Nadechněte se a vydechněte. Otevírání srdce může být bolestivé; ale krom toho, že se otevírá srdce, může se vygenerovat více chi, která umožňuje váš další vzestup. Podobně jako tok sexuální energie kundalini, který generuje chi, nezbytnou k točení světelného těla a většího čakerního systému, je také srdce přispěvatelem chi, která zesiluje přítomnost Boha Bohyně ve vaší nádobě. Je to díky srdci, že duše, nadduše a vaše Já Jsem přítomnost komunikuje, žehná všem ostatním. Zamýšlejme uvolnit všechny stroje, entity, programy a myšlenkové formy, které nám nedovolují zcela pojmout stříbrný paprsek. Také zamýšlejme otevřít srdce do takové míry, která je potřebná v každé fázi vzestupu.

 

34. Nadechněte se a vydechněte. Nyní se soustřeďme na spuštění zlatého paprsku nepodmíněného vedení ve Světelném jazyce a umožněme mu probíhat skrze éterické tělo a kundalini. Dávejte pozor, zda se cítíte nebo necítíte nepříjemně. Cítíte-li se nepříjemně, zamýšlejte pojmout se ve vedoucí roli, které jste předurčení. Ti, kteří vzestupují jsou vůdci zítřka, kteří jsou zde, aby demonstrovali novou formu vlády, založenou na jednotě. Každý, kdo vzestupuje je vůdce, ať už to připouštějí, či nikoli. Obejměte sami sebe, milovaní, jako vůdce, jímž se stanete jako vzestupující mistr.

 

35. Nadechněte se a vydechněte. Co toto vedení vyžaduje? Pouze tím, co si můžete přát, přispíváte vašim lidským druhům. Možná otevřete dveře nebo poskytnete klíče, aby jiní přespali. Možná druhým osvětlíte sporné otázky, s nimiž mají ostatní problémy. Možná se z vás stane učitel vzestupu. Cesta a sen jsou pro vás vztyčeny, abyste je tkali. Zamýšlejme uvolnit všechny stroje, entity, programy a myšlenkovou formu, které vám nedovolují zcela pojmout zlatý paprsek. Přitom člověk umožní sám sobě radit a vést ostatní směrem k jejich probuzení.

 

36. Nadechněte se a vydechněte. Teď, když každý rozpohyboval všechny tóny stvoření skrze své pole, syntetizujme náš celý čakerní systém, kundalini, jemnotěla a světelné tělo do duhy tónů, od nejtmavších po nejsvětlejší a bez počátku a konce. Synkopujme čakry v rotaci a velikosti a uveďme do rovnováhy celé pole od vršku až po spodek. Marie od Matky Země mohou pomoci.

 

37. Nyní seďme potichu a nalaďme se na naši duši, nadduši a zdroj spolu Matkou Zemí a přírodními říšemi. Co vám dnes musí říci vaše duše? Co Země a příroda musí oznámit? Dovolte spojení, protože ve stavu syntézy a rovnováhy člověk sedí v míru a ve stavu míru, Země a příroda spolu s duší mohou pohotověji splynout s jeho biologickým vědomím.

 

Doufáme, že jste tuto meditaci shledali být prospěšnou na vaší osobní cestě vzestupu. Naučení se udržet si všechny tóny stvoření v poli a rovnováha čaker, jemnotěla a světelného těla dovolí člověku tančit ve svém dennodenním životě snáze jako vzestupující bytost. Z tohoto důvodu Země nabízí tyto informace pro ty, kteří se zasvětili cestě vzestupu. Toto je první ze série článků nasměrovaných k těm, kteří zvládají 3000 řetězců spolu s vývojovou úrovní Bodhisattvy v tomto životě.

 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist