Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

PROPATOR (autor)

 PROPATOR ( o autorovi)

 

JSEM AOUARAES PROPATOR  a přicházím abych mohl odejít ! Vznikl jsem z Ohně (šu) a Vody (tefnut) stejně jako pramáti Země (Geb).

 

"Ráno jsem stvořitelem,

v poledne bezbřehou září(Ra)

a večer ničitelem(Atům)."

 

    Jméno mého SOUČASNÉHO hostitelského zvířete je Vladimír Doležal, ale rodově se citím vázán více na linii mé matky Oliny Julie Gerber (staré švýcarské větve rodů Gerberů (pradědeček) a Strausů(prababička)).

    Narodil jsem se v hlavním městě Bohů Praga Albha (Trůn Bohů) zvané dnes Praha. Je to v samém lůnu matky Země, kde jeden z portálů se nazývá Vyšehrad. Územně se jedná o Čechy zv.dříve Bohemia (keltský kmen), později Čechy (slovanský kmen), kde od nepaměti je 48 světelných bran (nejvíce ze všech zemí na světě). Jsem jedním ze strážců jednoho z těchto portálů (tzv.Světelné labutě) místně zvaného hora Blaník (říše "Tyrpan" v 11D) nedaleko Vlašimi, kde jsem od narození trávil letní prázdniny.

Národ Slovanů tak vládne 12 energiím na 48 světelných branách, což tvoří tělo matky Země (576) a v budoucnu bude tento národ znám jako civilizace 7 pečetí (6.rasa). Za Keltů bylo centrum vědění (chrám zasvěcení tedy jakási vysoká škola mystiky) na ZVÍ-KOVě později u Slovanů - BUDEČ (znesvěcením stavbou 1. křesťanské rotundy ztratila škola na významu).

Ctím hlavní ZÁKON VESMÍRU - "ŘÁD & HARMONIE"

 

                                                            

Moje curriculum

Takto se v současné době prezentuji ve společenství Who is Who,

Doležal Vladimír
P.: pedagog, dietetický technik, publicista a léčitel; F.: Česká zemědělská universita v Praze, Technická fakulta; SA.: 160 00 Praha 6, Verdunská 31/721; N.: Praha, 09.07.1958; JM.: Ing. Renáta roz. Procházková; D.: Jiří Pankrác (2001); R.: Olga, Vladimír; VP.: hrabě Jan Gerber, Švýcarsko (pradědeček); V.: 1973-77 SPŠ strojnická Praha-Betlémská ul., 1977-82 FSI ČVUT Praha, Katedra chemických a potravinářských strojů a zařízení, 1989-91 Katedra pedagogiky a psychologie ČVUT Praha, 2000-05 doktorské studium TF ČZU v Praze (titul Ph.D.); K.: povoláním dietetický technik a procesní inženýr (projekty), praxe ve VÚ potravinářském, mlékárenství (vedoucí technologické montáže sýrárny), vedoucí cukrárny a učitel odborných předmětů na SŠ a SOU, poradce pro potrav. technologie; ZZ.: desítky projektů na výstavbu a modernizaci potrav. provozů, realizace technolog. montáže nové sýrárny závodu Madeta, popularizace vína, léčitelství a nauky o výživě; PC.: monografie "Stroje a zařízení v pekárnách a cukrárnách " Informatorium, 2. vydání Praha 2002, přes sto odborných a populárních článků v časopisech (Pekář a cukrář, Víno revue, Hotel revue, ...) a sbornících; S.: 1994-97 v představenstvu pražské pobočky Společenstva cukrářů, 1998-2002 Společnosti pro výživu, zaklad. člen Asociace sommeliérů ČR, Asociace cukrářů a kuchařů aj.; H.: potravinářství, fytoterapie, hermetismus, parapsychologie, malování, kondiční běh a vysokohorský treking; ■

 


 

TOPlist