Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

ZMĚNY BĚHEM VZESTUPU

Biologické změny vzniklé transformací DNA

JEDNODUCHÝ PŘEHLED NOVÉHO SYSTÉMU ŽLÁZ

 

a tvá sláva hvězd se dotýká

NOVÁ ŽLÁZA V CENTRU HLAVY: Počínaje iniciací 24, se začíná formovat nová žláza v centru hlavy, hned za očima. Emocionálně, tato žláza sjednocuje srdce a mysl (neboli intelekt a emoce), a přináší s sebou konec soupeření mezi těmito polaritami. Žláza sama má tři laloky a je asi dva a půl centimetru vysoká. Fyziologicky, žláza uvolňuje hormón, který omlazuje tělo. Energeticky, žláza udržuje rovnováhu mezi meridiány od břicha k vrchu hlavy. Jakmile tato žláza začne růst, není neobvyklé cítit bolesti nebo mít nepříjemný pocit v centru hlavy po dobu 2–3 dní. 

NOVÁ ŽLÁZA POD KOSTRČÍ: Počínaje iniciací 36, se začíná formovat nová žláza pod kostrčí, která je svou velikostí a tvarem shodná se žlázou v centru hlavy. Tato žláza neuvolňuje žádný hormón, ale složí k udržování rovnováhy energie v meridiánech od břicha dolů. Jakmile tato žláza začne růst, není neobvyklé cítit bolesti nebo mít nepříjemný pocit při sezení po dobu 2–3 dní. 

NOVÉ ŽLÁZY V REPRODUKČNÍM SYSTÉMU. Je mnoho nových žláz, které ovlivňují reprodukci u mužů i žen. V ženské formě je přidáno devět nových žláz mezi velkým a malým pyskem vaginální oblasti. Tyto žlázy složí mnoha účelům. Jedním z nich je, že žlázy produkují dodatečné tekutiny během aktu lásky a tím odpadá problém se suchou sliznicí. Dále uvolňují substance, které umocňují sexuální vzrušení a zkušenost božské jednoty a blaženosti mezi milenci. Konečně, žlázy uvolňují přirozená anestetika při porodu, a tím umožňují bezbolestný porod pro matku i dítě. Nové žlázy jsou ve vaječnících a v děloze, které vylučují hormony omlazují tělo a přinášejí s sebou konec ovulace těm, kdo nechtějí vědomě počnout dítě. To znamená konec menstruace která je považována krystalickou formou za zbytečné plýtvání výživnými látkami. To ovšem znamená i konec všech obav, které provázejí milostný akt.
      Je devět nových žláz kolem každého prsu. Tyto žlázy umožňují laktaci (produkci mléka) i těm, které nikdy neměly dítě. Produkce takového mléka byla známá v tantrických milostných praktikách před dávnými lety a je považována za elixír milenců. Energeticky, tyto nové žlázy pomáhají znásobit vibrace nepodmíněné lásky, které jsou pak udržovány vrstvami tuku v každém prsu. Ženská tělesná forma byla zkonstruována jako zesilovač lásky a sexuální magie. Mužská tělesná forma byla zkonstruována pro mágy, kteří manifestují božskou vůli na Zemi.
      Po porodu produkují nové žlázy soubor výživných látek nezbytných pro podporu a růst formujícího se krystalického těla dítěte. Mléko současných matek postrádá mnoho látek nezbytných pro růst a vývoj plně vědomého mozku v rámci krystalické formy dítěte. Dítě s krystalickou formou se nenarodí se všemi strukturami a žlázami v nervovém systému, které podporují plné vědomí. Ty se všeobecně vyvíjejí po dobu prvních 12 až 16 měsíců, kdy je nutné kojení. Nový systém žláz u žen je plně vyvinut do iniciace 1024. Není neobvyklé mít pocity nepohodlí v prsech nebo vaginální oblasti když tyto žlázy rostou a jsou aktivovány. Náš kanál též objevil, že její měsíční menstruace podporuje uvolňování toxinů v 24 iniciacích, které následují kompletní osvobození. Jiní iniciáti mohou též zjistit, že měsíčky kompletně nepřestaly dokud nebyl všechen rozklad v těle přetransformován na krystalickou buněčnou strukturu.
      V mužské tělesné formě jsou nové žlázy v prostatě a v každém varleti. Tyto žlázy produkují hormóny, které omlazují tělo a přerušují reprodukci těm, kdo vědomě nechtějí počnout dítě. Produkce nepotřebného spermatu je považována za zbytečnou ztrátu výživných látek. To neznamená, že by muž přestal ejakulovat, ale spíše to, že v ejakulátu chybí spermie. Navíc tyto žlázy uvolňují substance, které umocňují sexuální vzrušení a pocit božské jednoty a blaženosti mezi milenci.

Není neobvyklé mít nepříjemné pocity ve varlatech nebo prostatě, když tyto nové žlázy rostou a jsou aktivovány. Tyto nové mužské žlázy jsou aktivovány iniciací 1024. 

NOVÉ ŽLÁZY V BRÁNICI: Bránice v krystalickém těle má velikost až deset krát větší v porovnání se současným lidským tělem. Důvod této větší velikosti je v produkci osmi typů krevního cukru potřebného pro krystalickou buněčnou strukturu. Metabolický rozsah krystalické formy je mnohem větší, spalování probíhá v rozsahu 2000 až 10000 kalórií i výše za hodinu. Není možné tuto kalorickou potřebu krystalické formy pokrýt jídlem a proto jsou nezbytné kalórie přijímány ze vzduchu. Bránici v krystalické formě tvoří soustava prohlubenin a kapes kam je přiváděna krev z plic a vzdušný kyslík je zde přeměňován na cukr. Bránice se zvětší až trojnásobně ze své klidové velikosti při fyzické námaze, nebo v případě našeho kanálu když učí a udržuje energii při semináři.

      Mnoho z vás, kteří obdržíte předlohu pro novou bránici proděláte rozšíření hrudního koše. Struktura kostí v krystalické formě je měkčí (jako chrupavka) a dostatečně flexibilní aby umožnila expanzi bránice, je-li to potřeba. Lord Budha byl zobrazován před svým vzestupem s velkým břichem. Toto velké břicho byla ve skutečnosti přecpáno bránicí při jeho konverzi na krystalickou strukturu. Lidská forma nebyla původně vyprojektována tak malá. Atlan»ané byli velcí tři až tři a půl metru. Větší velikost Atlantské rasy umožňovala větší hrudní koš a víc prostoru pro orgány, které byly také větší. Všechny orgány v těle se v průběhu krystalické konverze zvětšují; některé více než jiné což závisí na jejich funkci.

      Těm z vás, kteří máte problémy s krevním cukrem, může nějaký čas trvat, než se trvale ustálí rovnováha krevního cukru. Problémy s krevním cukrem často souvisí z rozkladem v pankreasu, a tento rozpad se začíná řešit až po ukončení iniciací kompletního osvobození. Mnoha lidem se kterými přišel náš kanál do styku se snížila spotřeba inzulínu po ukončení iniciace 1024. Kompletní likvidace problému zvaného diabetes znamenalo ukončení dalších 24 iniciačních fází, které následují 1024. Expanze hrudního koše může být nepříjemná a probíhá postupně v průběhu jednoho roku nebo i déle. U ženské i mužské formy má zvětšení bránice za následek zakulacené bříško. Ploché břicho které je v našich médiích tak propagováno bude věcí minulosti, jakmile se Země posune na svém vzestupu.
      Bránice se zvětšuje i po iniciaci 1024, aby podporovala zvyšující se fyzickou vibraci. Jak se zvyšují vibrace, metabolický rozsah se zvyšuje, a tím vzniká větší kalorická potřeba. To je zajištěno další expanzí bránice v průběhu procesu vzestupu.

      Ačkoliv krystalická bránice produkuje dostatečné množství kalorií aby nebylo potřeba vůbec jíst, náš kanál zjistil, že jíst musí, a někdy i značné množství jídla, ne aby mohl existovat ale spíše aby zůstal uzemněný. Rádi bychom řekli něco o uzemnění. Uzemnění dovoluje duši aby zůstala ve fyzické formě. Mnoho lidí se odpojilo od své formy kvůli bolesti ve které lidstvo existuje. Odpojení od formy vytváří velice těžké podmínky pro plnou asimilaci neboli integraci krystalické předlohy. Jak vaše světelné tělo v noci cestuje, uvolňuje karmu a přináší zpět nové informace pro váš další spirituální vývojový krok, musí světelné tělo i duše zůstat uzemněné okolo ztělesnění, aby informace mohly být asimilovány. Je téměř nemožné, aby iniciát který není uzemněný zpracoval nové informace a udržel novou vibraci. Když nejste uzemnění, jste jako vlajka vlající ve větru. Jste objektem se kterým manipulují všichni kdo jsou okolo vás a mají nižší vibrace okolního města ve kterém žijete nebo nevědomá individua se kterými přijdete do styku.

      Když naše kanály vyučují, udržujeme v jejich ztělesněních velmi vysoké vibrace aby se udržela energie celé skupiny. Tyto vibrace by mohly způsobit jejich vzestup dříve, než jsou k tomu biologicky připraveni. Jídlo pomáhá v udržení dostatečné hustoty k udržení vyšší vibrace bez „shoření“ a přesunu do další dimenze. Jsou tací kteří si myslí, že nejlepší cesta vzestupu je „odlehčení“ tím že nejíte, nebo jíte „lehká“ jídla, jako je zelenina. Přišli jste na tuto zemi aby jste pomohli Matce Zemi v navýšení vibrací.

To vyžaduje aby každý spolupracovník světla udržoval svoji vlastní vibraci a tím pomáhal Matce Zemi. Udržování vyšší vibrace znamená být uzemněný a to znamená jíst. Jakmile dosáhne každý iniciát svou vlastní fyzickou rovinu vzestupu, nastane čas kdy budou potřebovat jíst lehká jídla. Jakmile se iniciát přesune do další dimenze (a navrátí se do této dimenze), jídlo bude ve skutečnosti překážkou jejich interdimenzionálních cest. Interdimenzionální cestování bude možné pouze na konci procesu vzestupu.

Dokud nejste na konci (a pokud jste v průběhu transmutačního procesu), je uzemnění nesmírně důležité a nejjednodušší způsob jak jej zabezpečit je jíst.

NOVÉ ŽLÁZY V TRÁVÍCÍM SYSTÉMU: Ve vašem současném trávícím traktu chybí několik důležitých enzymů, nezbytných pro kompletní rozložení proteinů, tuků, cukrů, a karbohydrátů. Nové žlázy v žaludku produkují tyto nové trávící enzymy, které jsou mnohem účinnější než ty, které jsou nyní přítomné ve vaší současné formě. Navíc jsou vylučovány dodatečné tuky které pokrývají žaludeční stěnu střeva, aby nové enzymy nenatravovaly vlastní tělesné orgány.

      Časem bude trávení natolik kompletní, že nezbudou žádné exkrementy z trávení. Jakmile střevní trak udrží dostatečně vysokou vibraci, jsou exkrementy jednoduše přeměněny na energii. Toho nelze docílit dokud všechen rozpad v trávicím traktu není odstraněn a zhojen ve 24 iniciacích následujících po 1024. Některé z vás může postihnout období (až jeden měsíc) zvracení a průjmů jak se nové enzymy začnou tvořit a než se vytvoří rovnováha. 

NOVÉ ŽLÁZY V  SRDCI A JÁTRECH: Dvě nové žlázy jsou v srdci, které  mají za úkol monitorovat srdeční puls a jedna v játrech která napomáhá převodu tuků na cukr při fyzické námaze. Když se zvýší puls, jsou do krevního řečiště uvolňovány chemikálie které způsobí nafouknutí bránice a játra začnou konvertovat tělesný tuk na cukr. Žláza v játrech může konvertovat jakýkoliv typ tuku na cukr, nejenom živočišný. Extra cukr uvolněný z tuku a kyslíkový konverzní proces umožní, aby atleti z krystalickou formou v budoucnu měli lepší výsledky než jejich nekrystaličtí kolegové a tak překonali atletické limity jak je dnes známe. Tyto nové žlázy jsou na svých místech s ukončením iniciace 1024. Bolesti a nepříjemné pocity v dolní části zad a na prsou se mohou objevit v průběhu růstu a aktivace těchto žláz. 

NOVÉ ŽLÁZY V  LEDVINÁCH: Několik nových žláz se objeví v ledvinách, které umožňují lepší kontrolu tělesných tekutin a tvorbu vody, když je to zapotřebí. Tyto nové žlázy ukončí naše zkušenosti z dehydratací i zadržováním vody tak jak je dnes známe v naší současné formě. Substance pro tvorbu vody jsou vedeny ze speciálních buněk v ledvinách, které obsahují vodík a kyslík v takové formě, která může být v případě potřeby rychle sloučena a uvolněna do krevního řečiště. Navíc, nadbytečná voda je rozložena a uchována pro další použití někdy jindy. Bolesti a nepříjemné pocity v dolní části zad se mohou objevit v průběhu růstu a aktivace těchto žláz. Tyto žlázy jsou plně aktivovány při dokončení iniciace 1024.
      Krystalická forma zužitkuje ohromné množství soli. Sůl je minerál, který udržuje vibraci. Krystalická forma pracuje na tom aby vytvořila rovnoměrnou vibraci v celé buněčné struktuře. To je umožněno přidáním sole do všech systémů s tekutinou, včetně krve a lymfy, spolu se solí přidanou do každé buňky v těle. Jakmile se toto v průběhu transformace na krystalickou formu děje, není neobvyklá touha po soli. Naše kanály jedli v určitých momentech svého iniciačního procesu velké pytlíky slaných bramborových lupínků, když potřebovali sůl na konverzi svých systémů.

      Občas během transformačního procesu na krystalickou formu vytváří tělo jakoby velké množství solí a vody tak že se iniciát cítí ulepený a opuchlý. Toto zadržování vody se obvykle děje těsně před tím, než udělá iniciát další skok ve vibracích.

Sůl je minerál, který udržuje vyšší vibraci. Občas je nadbytečná voda a sůl zadržována, aby pomohla tělu při přechodu na novou vibraci. Nedoporučujeme v takovýchto případech používat diuretika, protože nafouknutí ve skutečnosti slouží vývojovému procesu. Jakmile je nová vibrace snadno dosažena, je nadbytečná sůl a voda uvolněna ze systému. 

NOVÉ ŽLÁZY V  NERVOVÉM SYSTÉMU A MOZKU: Jsou tři nové žlázy v mozkovém kmeni a šest nových žláz v pravém a levém laloku, které umožňují mnohem vybroušenější činnost mozkové aktivity. Nové žlázy vyvažují všechny chemikálie uvolňované v průběhu vědomé denní aktivity, takže se neobjeví žádné vyčerpání těchto chemických sloučenin.

V naší stávající formě jsou chemikálie potřebné pro mozkovou činnost spotřebovány na konci každého dne a jejich obnova vyžaduje dlouhý spánek přes noc. Když tyto nové žlázy udržují vyrovnanou spotřebu těchto substancí, klesá potřeba spánku.

      Navíc jsou vytvářeny nové chemikálie umožňující dlouhé meditativní stavy ve kterých iniciát neztrácí vědomí a tak může vědomě zažít své cestování světelného těla ve spánku. Tyto chemikálie pocházejí ze šesti nových žláz, tři v pravém a tři v levém mozkovém laloku, které s sebou též přinášejí jasnozřivé schopnosti.  Jak již bylo řečeno, mnoho mozkových dutin není dostatečně velkých aby v nich vyrostly žlázy do plné velikosti. Přišli jsme na to, že žlázy nedorostlé do plné velikosti pracují adekvátně v našich kanálech a eliminují potřebu spánku delší než čtyři hodiny za noc. Musíme dodat, že to není pravidlem každou noc. Stále pracují na svých iniciacích následujících po 1024, a rozklad v jejich tělech je po troškách transformován. Občas je některý transmutační proces extrémně nepříjemný a je lepší jej projít zatímco opustíte tělo v průběhu spánku. Mnoho z vás zjistí že potřebujete spát dlouho, osm až dvanáct hodin denně. Důvodem takového dlouhého spánku je rychlý průběh iniciací s menším množstvím fyzického nepohodlí.

      Není neobvyklé mít bolesti v nervovém systému, třesavku nebo napětí jak nervový systém konvertuje na krystalickou formu. Doporučujeme podpořit nervový systém rostlinnými a homeopatickými substancemi dokud není konverze ukončena. Krystalický nervový systém pracuje na odlišném biochemickém základě, který odlehčuje systém od stresu či zkušenosti „uteč nebo se vyděs“, tj. strachu. Jakmile je nervový systém transformován,všechny vzpomínky na stres a nervové napětí jsou z těla uvolněny. Výsledkem je zážitek přirozeného a vyrovnaného toku v každodenních činnostech. Emocionálně, krystalický nervový systém dovoluje iniciátovi zkušenost žít v daném okamžiku. Žijete-li v daném okamžiku tak strach z budoucnosti litování minulosti přestane existovat nebo ztratí na důležitosti, ukončí zkušenost obav.
      Těm z vás, kteří jdete kupředu a ztělesňujete krystalickou předlohu děkujeme za vaší vytrvalost v rozvoji. Uvědomte si prosím, že veškeré nepohodlí které při transformaci prožíváte bude postupně překonáno. Neváhejte podpořit vaší tělesnou formu léčivými rostlinami, homeopatiky, masážemi, akupunkturou, esenciálními oleji cvičením a minerálními či bahenními koupelemi když je potřeba. Vaše tělo je váš chrám. Milujte je a ono vám bude sloužit až do doby vašeho vzestupu.

VZESTUP ZEMĚ A ČLOVĚKA

 

Země před nějakými 24 miliony lety existovala v neverbálním stavu bytí poté, co opustila Velké Centrální Slunce, jako nádoba 12. dimenze. Neverbální myšlenková forma se může přirovnat k hudbě beze slov nebo symfoniím bez myšlenek. Země, když opustila Velké Centrální Slunce, měla hudbu, která byla překrásná; bohužel, hudba časem ztrpkla, což způsobil pád za pádem až do současnosti při vstupním bodu Země, jež se vrací jako nádoba 3. dimenze a pouze s 1/8 původní velikosti a nádhery. Netřeba říkat, že to je ponižující zkušenost.

Dle odhadu Velkého Centrálního Slunce není Země odpovědná za více než polovinu karmy, která na ni byla uvalena. Země nyní začala s masivním projektem, aby vrátila veškerou karmu ze všech dimenzí a jiných stvoření, která jí byla vnucena. Až to udělá, nebude zde tak moc karmy k vyčištění globálním vzestupem, aby se vytvořil vstup do fotonového pásu. Podle odhadu na Velkém Centrálním Slunci, je zde definitivní možnost opětovného návratu "domů" a to způsobuje, že srdce Země si zpívá.

Syntéza je metoda, kterou Země udržuje svůj energetický tok jako vzestupující nádoba (= i plavidlo). Syntéza je seřazení tónů stvoření do duhy, která probíhá od nejtmavších po nejsvětlejší barvy. Barva jedincova pole, jako vzestupujícího člověka bude v rozsahu od jednoduchých tónů (= odstínů) červené, modré, zelené, fialové, oranžové, žluté a fuchsiově růžové po pastelové barvy  Světelného jazyka, které jsou růžové až bledě růžové, levandulové až bledě levandulové, tyrkysové, stříbrné, žluté až bledě žluté a zlaté. Jakmile člověk syntetizuje, vytvoří svou vlastní duhu, která by měla obsahovat všech sedm základních barev a všech deset pastelových barev základů Světelného jazyka. Dokud to tak je, zůstane člověk v dostatečné rovnováze, v níž nejsou žádné trhliny v poli, skrze něž by temno mohlo manipulovat.

Vzestup do regeneračního biologického systému

Nicméně jakmile se naladíte na vlastní formu a tělesné anděly, kteří řídí proces genetického zakódování,můžete přijmout detailní popis procesu vzestupu až k fyzičnu formy. Jakmile si lidé uvědomí jejich vlastní schopnost vnitřně se naladit k vnitřním rovinám reality, pak nebude potřeba dalšího vysvětlování. Veškeré znalosti poplynou, jakmile to budete potřebovat, z vašeho nitra.

Ve skutečnosti dávní předci nebyli svou strukturou vyšší než 10 stop (zhruba 3 metry), ale měli zvětšenou dutinu lebeční zhruba 8mi násobně oproti dnešní lidské lebce. Pro správnou funkci žláz, z nichž některé jsou velikosti banánu, je nepravděpodobné, že se vejdou do prostoru velikosti oříšku. Nicméně tělo by se mělo naučit vytvořit to, co potřebuje a o tom je obnovená a sebe-udržující forma. Jestliže je člověk bohem bohyní ve formě, pak může dle potřeby upravovat svou formu a dosažení tohoto nevyžaduje nic vnějšího.

kosti a svaly

Lidé se dvěma řetězci DNA mívali neohebné neboli křehké kosti. Kosti, které jsou krystalické nejsou tak tuhé a podle potřeby se bez toho, aniž by se zlomily, skutečně ohnou či vytvarují. Krystalické kosti jsou spíše jako pevná chrupavka a po nárazu se ohnou. Zlomit krystalickou kost je proto mnohem obtížnější, než současnou kosterní strukturu humanoidní (= lidské) formy. Svaly se také v krystalické formě mohou snáze natahovat.

nová forma tuku

Nedávno byl přidán nový plán pro tělesný tuk, který způsobuje, že se hustota tuku stává méně „těžkou“ a poskytuje stejnou funkci.

Tělesný tuk dovoluje upravovat (modulovat) biologickou vibraci na vyšší úroveň, než jakou se již tělo naučilo udržovat. Nová forma způsobuje, že se tělesný tuk stává mnohem méně hustým což snižuje osobní hmotnost o 20%.

brzlík

Brzlík při vzestupu značně narůstá a tento růst začíná při iniciaci 1800, rozrůstáním se hrudní kostí a překlenutím se kolem krku a pod jazykem se spojuje s lymfatickým a krevním systémem společně s mozkovým kmenem. Růst brzlíku přes hrudní kost a kolem krku způsobuje zvětšení krku a kůže se na spodní straně čelisti a v týle „napíná“. Brzlík je hlavní žlázou, která udržuje v rovnováze produkci hormonů ostatních žláz v těle. Hypofýza v mozku pak řídí brzlík, který řídí všechny další žlázy a hormony pomocí mozkového kmene. Již dávno ztratil brzlík svou strukturu tím, že scvrkl do velkosti hrášku a pak přestal fungovat. Mozkový kmen převzal funkce brzlíku, ale upadl do tvorby, jež byla adekvátní modulaci velmi citlivého biochemického systému a to potom vedlo k úpadku lidského vědomí. Vědomí je biologické, a proto, když biologie ochabla, tak upadla i úroveň lidského vědomí.

Tím, že brzlík znovu roste, přebírá opět funkce, které měl u vašich dávných předků, kterými jsou modulace srdečního tepu a udržení lymfy a celkového hormonálního systému v přerodu všech buněk v krystalické struktuře. Na druhou stranu je i mozkový kmen upraven k vykonávání své původní funkce, jež spočívá v působení jako komunikační most mezi žlázou hypofýzy v mozku a brzlíkem.

Hormony mohou být dopravovány jak krví, tak lymfou, jakmile je brzlík napojen na oba systémy. To umožňuje všem buňkám přijmout hormony nezbytné k regeneraci, dokonce i těm, které jsou napojené spíše na lymfatický než na krevní systém. Tekutina v lymfě se upravuje, aby měla rozmanité prvky, jiné než krev, jež působí jako přepravce určitých substancí nebo živin a také jedů. Lymfa může přepravovat podobně jako červené krvinky kyslík a cukr spolu s hormony a jedy. Takové buňky v lymfě barvou ani povahou nejsou jako bílé krvinky, nicméně působní jako síly přenášející i imunitní. Dalo by se říci, že bílé krvinky byly zbylým prvkem zužitkovaným v lymfatickém systému k vyčištění od jedů a k přenášení jistých substancí.

štítná žláza         

Jeden z hormonů, který se při vzestupu mění pochází ze štítné žlázy. Štítná žláza je propojená s metabolickou produkcí hormonu, který zvyšuje nebo snižuje metabolismus buněčné struktury. Viry příbuzné s příušnicemi, dětskými neštovicemi a tuberkulózou jsou přeměny na nové hormony, produkované štítnou žlázou a roztroušenými po celém systému pod řízením brzlíku. Tyto hormony regulují komplexnější systém metabolismu uvnitř krystalické struktury.Ať už byla činná či nečinná, může být opravena při iniciaci 3000 a nevyžaduje to potom další složité úpravy.

Mnoho úrovní štítné žlázy dovoluje metabolismu kolísat v menším množství, než bylo dříve možné. Metabolismus při spánku vyžaduje jednu úroveň činnosti (chodu) metabolismu; když se vzbudíte a jste ještě rozespalí vyžaduje další úroveň; metabolismus při vaší aktivitě ještě jinou; metabolismus při vzestupu nebo při vedení prostoru a událostí nebo při poskytnutí léčení vzestupem opět jinou. V podstatě, kolísání v systému štítné žlázy reguluje metabolismus s jemnějšími důsledky než bylo možné v nekrystalické formě.

bránice

Rozvoj bránice při vzestupu je svrchovaný celému vzestupu. Pokud člověku bránice neklíčí přes hrudní koš, pak si může přát podívat se na svůj strach ze života, strach z dechu života, který je tvorbou v akci a nebo na strach ze smrti či vzestupu. Základem nedostatečného rozvoje bránice budou tyto myšlenkové formy.Bránice prorůstá hrudním košem a vytváří 36 váčků, které se nafukují krví. To později člověku vytváří „Budhovo bříško“, jakmile jeho vzestup přichází do fyzična. Budhovo bříško si nepleťte s pivním pupkem.

Budhovo bříško začíná právě pod prsní kostí a vyčnívá až na 6 palců (= 15 cm) a způsobuje, že mužské i ženské tělo vypadá jako v těhotenství nebo dokonce jako v poslední fázi těhotenství. Bránice se může zvětšovat či zmenšovat v závislosti na tom, kolik váčků je v danou chvíli naplněno krví. Více naplněných váčků – větší břicho. Rozpínání těchto váčků je založeno na metabolických potřebách těla.Váčky jsou používány ke sbírání kyslíku z krve a k jeho přeměně na osm typů krevního cukru a kromě kyslíku na dvě formy plynů vyžadované při regeneraci krystalických buněk. Tyto plyny obsahují určitý druh peroxidu vodíku a metan. Peroxid vodíku se používá v krystalické krvi a lymfě jako čistič a zdroj kyslíku, podobně jako by jej člověk používal k čištění a okysličení svého bazénu nebo vodní soustavy. Metan je zužitkován k provětrávání buněk kvůli lepší osmózy a pohybu živin a jedů z krystalických buněk. Kyslík a 8 forem cukru vytvořených bránicí jsou z ní přenášeny do buněk k udržování jejich metabolismu a vibrací. Krystalické buňky mají mnohem rozvinutější metabolismus než nekrystalická struktura. Veliká pravda je v tom, že jakmile se jednou tělo stane z 50% krystalickým, nemohl by se člověk dostatečně najíst, aby dodával kalorie nezbytné k podpoře krystalické formy, a proto diety nebudou fungovat. To přichází s iniciací 1024.

Proto, milovaný, jez bez pocitu viny co chceš, kdy chceš a prostřednictvím jídla se raduj z darů Matky Země. Jídlo může být dalším ze způsobů, jak rozmlouvat (= komunikovat) se Zemí a všemi jejími říšemi, jakmile při tom člověk dovoluje přijmout požehnání.

ledviny

Ledviny jsou tak upraveny, aby byl skrze ně umožněn průchod větších látek při detoxikačním procesu vzestupu. Není neobvyklé, že moč tvoří bubliny a často tento jev vaši nynější lékaři považují za problém ledvin a myslí si, že močí unikají bílkoviny. Při vzestupu se trubice rozšiřují a dovolují přes sebe projít mnoha látkám, včetně těžkých kovů a bílkovin, které již dále nejsou požadovány vzestupující formou. Proto je bublinko-tvorná moč běžná mezi vzestupujícími lidmi. Někdy při procesu vývoje ledvin můžete zažívat bolest jako při průchodu ledvinových kamenů. To se objevuje zvláště při opravě trubic. Během takového údobí pití kokosového mléka, zvláště čerstvého, máte-li tuto možnost, pomůže rozpustit nadbytečnou kyselinu močovou, která ve formě ztvrdla. Někdy je tato kyselina ve společnosti cholesterolu, který rovněž sbírá tvořící se strup v cévách. Opět kokosové mléko spolu s citrónovou vodou pomůže v rozpouštění tohoto „kornatění cév“. Cévy, stejně tak, jako celý systém, se při vzestupu přeměňují. Již jednou byly v ledvinách žlázy, které mohly zadržovat vodu a schraňovat ji pro budoucí použití. Takové složky pak mohly být, v nezbytném případě, použity ke znovuzískání vody v době dehydratace. Tyto žlázy začínají narůstat kolem iniciace 1024 a někdo možná pocítí potřebu pití ke zvýšení koncentrace během fyzické zátěže.

Mnoho vzestupujících lidí žijících ve znečištěné oblasti nemá dostatek kyslíku potřebného k podpoře vzestupující formy. Pokračující nedostatek kyslíku způsobí zpomalení vzestupu. V současné době oceán vyvíjí produkci kyslíku pro vzestupující suchozemské druhy. Všechny suchozemské druhy, včetně člověka, nyní vyžadují více kyslíku, než kolik je ho dostupného z jiných zdrojů. Takový kyslík má být uvolňován všemi oceány a to je součást vědomého vývoje vody. Voda, stejně jako všechny elementy, je vědomá a vyvíjí se díky uvolňování karmy, díky níž ztratil v průběhu doby vědomí za doby nadvlády Plejáďanů nad Zemí. Smyslem elementů je udržovat formu nebo, jinými slovy, udržovat prostor a čas takovým způsobem, jaký vyžaduje třetí dimenze. Jak se elementy mění, budou tyto změny okamžitě převedeny do všech forem. Je to díky elementům, že masa lidí začala vzestupovat a že nyní díky elementům budou splněny potřeby vzestupujících.

játra

Játra rozšiřují svou schopnost čistit krev díky zdokonalování speciálních filtrů pro takové věci jako jsou těžké kovy, pesticidy, exhaláty atd., které si najdou cestu do krevního řečiště, prostřednictvím uvolnění jedů v tuku a vzestupujících tkáních a nebo dennodenními stravovacími zvyky a životním prostředím.

Takové trubice zvětší velikost jater o 2/3, což přispívá k rozpínání bránice ve vzestupujících lidech. Jsou zde i žlázy, které časem v játrech zakrněly, a které mají spojitost s virem známým jako hepatitida (= zánět jater). Virus zánětu jater byl kdysi substancí používanou k přeměně jistých jedů v krystalických buňkách na jiný použitelný materiál požadovaný pro život buněk. Virus hepatitidy se v krystalickém plánu vrací ke své původní funkci. Hlavní buněčný odpad, který tato zvláštní látka přeměňuje je anaerobní (bez vzduchu) nebo jinými slovy, odpad vytvořený buňkou konzumací cukru. Odpad se přeměňuje na formu soli požadovanou pro obnovení buňky a pak je pro tento účel použit.

Játra také mají schopnost přeměnit tělesný tuk na cukr, pokud to pro své udržení vyžaduje jedincova celková vibrace. U průměrného člověka stačí udržovat vibraci dýcháním, při němž je kyslík shromažďován v plicích a předáván krystalické bránici, kde je přeměněn na krevní cukr. Avšak při dlouhotrvajících stresech nebo pokud člověk udržuje vyšší vibraci než je obvyklé, dejme tomu v hustotě měst, mohou játra začít odbourávat tuk, aby poskytly dostatek cukru k udržení své vibrace.

Jak je vibrace udržována? Buňky udržující určitou úroveň energie současně drží energetickou úroveň formy změnou buněčného metabolismu. Jinými slovy, vyšší vibrace – více cukru, který je požadován, aby udržoval energii krystalických buněk a probíhá vyšší metabolismus formy. Jakmile je požadováno více cukru, nafukuje se bránice, aby posbírala více kyslíku a játra přemění tuk na cukr, aby pokryly potřeby narůstajícího metabolismu a vibrace.

míšní mok

Jsou zde dva různé metabolické systémy. Jeden, který je podporován krevním cukrem a druhý, který se začíná projevovat v krystalické formě od iniciace 1800. Tento nový metabolický systém je výsledkem koncentrace fotonové energie. Ta nahrazuje metabolismus cukru tím, že poskytuje další úroveň energie, která je vše-prostupující. Fotonová energie může být shromažďována zvláště speciální tekutinou v páteři, která obsahuje tukové částice. Tato tekutina se chová jako magnet, který lapá fotonovou energii. V průběhu doby a později při vzestupu je produkována další forma krevního a lymfatického přenašeče, který přepravuje fotonovou energii z páteře do buněk. To snižuje hladinu cukru vyžadovanou buňkami k udržení jejich vibrace. Soběstačné biologii se bude dařit z fotonové energie a ne z cukru. Tam do budoucna směřuje Země a všechny druhy a zvláště tehdy, až vstoupí do fotonové energie Velkého Centrálního Slunce. Fotonové částečky mohou být nahromaděny a uchovány zejména v modifikované formě tělesného tuku a poté mohou být poskytnuty do systému jako nezbytnost k udržení vibrace a úrovně energie celé formy.

Člověk se zčásti nezačíná spoléhat na fotonovou energii k udržení vibrace formy dříve než vzestoupí od 1800 ke 3000. Potom jsou krví a lymfou vytvářeny nové buňky, působící jako přenašeči fotonových částic. Tyto buňky jsou z tuku, protože tuk je jediná látka, která může chytat fotonovou energii a je schopen – tak, jako baterie – udržet ji pro pozdější použití k doplnění energie tam, kde je potřebná a tehdy, kdy je jí třeba. Tito krevní a lymfatičtí přenašeči potom přepravují fotonové částice k těm buňkám celého těla, které potřebují chi.

Zejména mozkový a nervový systém vyžadují navíc chi k pojmutí myšlenkové formy Světelného jazyka. Za účelem udržení magnetické myšlenkové formy Světelného jazyka v mozku, je požadována fotonová energie, která působí jako příjemce této myšlenkové formy. Je to přítomnost fotonové energie v mozkových buňkách, která dovoluje vzestupujícím lidem, začít si pamatovat principy jednoty, která kdysi v jeho dávných předcích zvítězila.

slezina a kostní dřeň

Jsou to slezina a kostní dřeň, kdo vytváří 18 přídavných buněk, přenášejících určité látky krví a lymfou. Tyto látky zahrnují tukové buňky, které působí jako přenašeči fotonové energie do mozku.

 Další látky přenášené specializovanými buňkami, které jsou vytvořené v kostní dřeni zahrnují buňky, které přenášejí 3 doplňkové typy tuků, potřebné k vytvoření krystalické formy; buňky, které přenášejí 2 typy tuků, které musí být dodány do střev či ledvin k likvidaci, jakmile dále nejsou požadovány krystalickou formou; buňky, které přenášejí 4 typy soli, nutné ke vzkříšení buněk z nekrystalických na krystalické; buňky k přenosu 2 forem draslíku nepožadovaných krystalickou formou, které musí být odstraněny a přeneseny do střevního traktu nebo ledvin, kvůli likvidace; buňky pro přenos 8 typů cukru vyžadovaných k výživě krystalických buněk; a buňky k přenosu 14 typů aminokyselin, které jsou stavebními kameny krystalické formy.

Jsou dvě verze buněk, produkovaných slezinou a kostní dření v krystalické struktuře. První verze putuje převážně krví a druhá – modifikovaná – verze cestuje převážně v lymfě. Říkáme „převážně“, protože existuje křížení některých přenášejících buněk mezi krví a lymfou.

imunitní systém

Imunitní systém je vlastně funkcí kostní dřeně a sleziny, které produkují 8 typů bílých krvinek, které mohou požívat většinu forem jedů, virů a bakterií uvolněných procesem vzestupu. Ty jedy, které nemohou být bílými krvinkami přeměněny, jsou dopraveny k likvidaci do střevního traktu nebo ledvin. Bílé krvinky pracují jak v lymfatickém, tak v oběhové soustavě. Dvě formy bílých krvinek mohou také vstoupit do buňky, vyčistit v ní problém jedů a pak z ní zase vystoupit.

Člověk může vzestoupit z AIDS či jiných souvisejících nemocí s 3000 řetězci, poskytujícími tělu dostatek síly k tomu, aby snášelo detoxikaci spojenou se vzestupem.

Imunitní systém krystalické formy je dostatečně schopný způsobit nemoc, dokonce běžné nachlazení nebo chřipku a zkušenost z minulosti. Vzestupující lidé proto mohou využít příznaku chřipku nebo nachlazení k poznání, že jsou příliš plní jedů a vyžadují zvýšení detoxikačních praktik k překročení nemoci. Příznaky chřipky a nachlazení jsou také známkou energetického ublížení člověku někým jiným, což se vyskytuje v nevědomí. Nemoc, pokud se projevuje, je známkou extrémní nerovnováhy ve vašem vzestupu. Zaměřte se na nerovnováhu a související karmickou příčinu a nemoc může být vypuštěna.

slinivka břišní

Slinivka (pankreas) je upravena pro produkci 2 typů inzulínu, souvisejících s 8 typy cukru nutných k výživě krystalické buňky. Jaký je mezi cukry rozdíl? Prvořadý rozdíl je v návaznosti na velikost molekulární struktury. Jsou zde složitější sacharidy (= cukry) i méně složité sacharidy, vyžadované krystalickou strukturou v různých dobách dne, kdy je tělo zaměřeno na rozdílné činnosti. Méně složité cukry jsou více méně požadovány v noci, kdy tělo odpočívá. Cukry, které poskytují přijímáním více chi, jsou dostupné během dne, zvláště vyvíjí-li člověk fyzickou aktivitu nebo pokud zvyšuje svou vibraci v procesu vzestupu. Zvyšování vibrace vyžaduje zvýšení metabolismu, který potřebuje složitější sacharidy pro udržení formy.

Bránice s kyslíkem sesbíraným v plicích produkuje 8 typů cukru. Přepravující buňky v krvi a lymfě odebírají cukr a dopravují jej buňkám. Je to právě inzulín, jenž způsobuje trávení cukru buňkami. Některý cukr může být uložen v tuku okolních buněk pro pozdější použití. Krystalické buňky jsou obaleny spíše tukem, než bílkovinami, který nejenže udržuje vyšší vibraci, ale je také využíván k uchování cukru pro budoucí použití. Je to také inzulín, který způsobuje, že cukr uložený v tuku okolních buněk vstupuje do buňky k její výživě. Různé formy inzulínu uvolňují různé formy cukru. Jedna forma inzulínu uvolňuje složitější cukry během dne. Během doby odpočinku v noci a ve spánku uvolňuje další forma inzulínu složitější cukry.

Produkce inzulínu a jeho uvolňování jsou řízeny brzlíkem. Brzlík vytváří další hormon, ovlivňující zvýšení nebo snížení produkce inzulínu a produkci určitého druhu typu inzulínu, jak jsou požadovány k udržení celkové vibrace formy. Lidé s diabetickými nebo hypoglykemickými (= snížení množství cukru v krvi) tendencemi mohou vzestoupit z této nerovnováhy iniciací 3000 a pokud je slinivka přepracována. Přijdou pak na to, že to jsou často parazité, rostoucí ve slinivce,  kteří způsobují nedostatek nebo nadprodukci inzulínu. Proto ti, co mají uvedené problémy, je mohou vyřešit doplněním svého vzestupu o jednoduchý bylinný program ke zbavení se parazitů.

srdce a oběhová soustava

Srdce se rozpíná, aby mělo celkem 8 komor, které se stahují, aby pumpovaly krev celou oběhovou soustavou při iniciaci 3000. Je to dvojnásobek počtu komor v nekrystalickém systému a srdce v tomto procesu také zdvojnásobí svou velikost. Aby se vytvořilo místo pro větší srdce, hrudník a horní hrudní koš se při vzestupu rozšíří. To je důvod, proč při vzestupu tolik žen zvětšuje velikost podprsenky nebo proč muži zjišťují, že nosí větší a větší košile.

Osmi komorový systém má nový rytmus, který může na čas způsobovat kmitavý (=kolísavý) pocit v srdci. Vzestupující lidé nemusí kvůli této skutečnosti panikařit, ale prostě jej prodýchávat a zamýšlet, aby srdce přišlo do rovnováhy a našlo tempo stahů, které podporují oběh formy v okamžiku.

 Krystalická struktura má vyšší krevní tlak, protože je v ní více komor, čerpajících krev a více tekutiny k čerpání, a proto člověk nemusí být takovými věcmi znepokojen. Kdyby vaši lékařští profesionálové porozuměli tomu, co se děje, asi by byli také méně znepokojeni.

autonomní nervová soustava a nervový systém

Autonomní nervová soustava, která probíhá mozkovým kmenem, spolu s nervovým systémem a všemi nervy, souvisejícími s formou, ve velkém vytváří hlavní biochemický posun okolo 3000 řetězců. Navíc, nová biochemická struktura vystupuje do popředí, aby přestala fungovat primárně na elektrický impuls a místo toho se spoléhala na magnetické impulsy k řízení chodu srdce, orgánů, žláz, střev a střevního traktu spolu se svalovou strukturou. Magnetický systém je mnohem uvolněnější, než elektrický a ti, kteří procházejí touto fází vzestupu, mohou zjistit, že jsou daleko klidnější, mnohem méně citliví, než v dřívějších dobách svého životního vyjádření.

V mozku je mnoho změn. V první řadě žláza hypofýzy (= podvěsek mozkový) raší více než 1000 různých uzlin, které produkují 1000 různých chemických látek nezbytných pro vzestup a nezbytných pro výživu krystalického systému. Jedna z těchto chemikálií souvisí se spalničkovým virem, který se přeměňuje na chemickou látku, která podporuje formu v plánu vzestupu. Jak se toto děje, tak velikost mozkové dutiny se zvětší a hlava poroste. Někdy člověk ucítí měkké místo na vršku hlavy, jak se lebka rozšiřuje. Tvar obličeje se také může stát stále více kulatým nebo ve tvaru srdce, aby hlava vytvořila prostor pro rozšíření hypofýzy. Otevření trubic se může objevit skrze záměr a člověk může před usnutím dát své ruce za krk a vyžádat si (= poprosit), aby byly trubice více otevřené nebo opravena jejich struktura a funkce v éteričnu. Jakmile je éterické tělo opraveno, změny sestoupí do formy v následujících 8 dnech..

 

žláza šišinky mozkové

Pro ty, kteří vzestupují za 3000, mění se šišinka k naladění se na více frekvencí, vyzařovaných ze Slunce. Tyto frekvence se používá k překročení éterických blokád a poskytují větší svobodu rotace vzestupujícího čakerního systému a systému jemnotěl. Takové frekvence také dodávají energii rozvodné síti k udržení celkové vibrace formy.

Existují dva způsoby dodávání energie formě. Jeden je dýcháním a sbíráním kyslíku a druhý je skrze sbírání světla. Světlo se sbírá skrze oči žlázou šišinky a pak je dopraveno do mozku a rozvodné sítě formy. Světlo a fotonová energie jsou jedno a totéž. Nicméně po dlouhou dobu vaše Slunce selhávalo v produkci fotonové energie a místo toho produkovalo formu radiace. To byl výsledek manipulací nad vaší sluneční soustavou, které vznikly Plejáďanskou intervencí, která byla z 5. dimenze a dlouho před tím, než Annanuki dorazili na Zem. Nyní prostřednictvím solárního vzestupu, začíná Slunce produkovat fotonovou energii sebe samého a je detoxikující radiaci, i když v současnosti Země detoxikuje elektřinu. To je nad a za fotonovou energií, která se zvyšuje díky poslednímu bodu vstupu v auře Velkého Centrálního Slunce, jímž vaše Sluneční soustavě křižuje.

V průběhu doby si Slunce a Země volí stát se samostatnými. Co to způsobuje, je nekončící produkce fotonové energie nezbytné k udržení zvyšování vibrace vzestupující formy a reality konsensu. To je způsob, jakým Země a vaše Sluneční soustava vzestoupí zpět k Tau; budou zvyšovat a zvyšovat vibraci dokud se forma a duše nestanou jedním a nevystoupí zcela z iluze vašeho stvoření. Je to mnoho tisíc let do budoucnosti, nicméně je to duchovní cíl vaší Sluneční soustavy a planety, milovaný. Každá forma se stane samostatnou v biologii a bude produkovat vše, co potřebuje, aby vzestupovala, včetně vlastní fotonové energie.

V současné době produkuje Slunce všechny tóny ve Světelném jazyce a Jazyce Jednoho, spolu se svou vlastní fotonovou energií. Iniciáti mohou využít opalování ke sběru těchto tónů, aby jim pomohly v pokračujícím vzestupem. 10 až 20 minutové opalování vyčistí éterické bloky a zvýší vibraci vzestupujícího pole. Zvýšená vibrace způsobuje zvýšené tempo rotace čaker a jemnotěl, které pak odvalují karmu, bolest, strach, entity, stroje a tak dále, které denně uvolňuje vzestupující iniciát.

Opálení (= i úpal) je prostě výsledek přetížené rozvodné sítě, nyní nepřipravené pro udržení takové vibrace, způsobené nadměrným vystavováním se Slunci.

Většina světla vyžadovaného na denní bázi je posbírána jedincovými dennodenními aktivitami, které toto poskytují, není-li v domě nebo nenosí-li tmavé sluneční brýle. Ti, kteří žijí daleko na severu nebo na jihu v oblastech, které mají v zimě málo Slunce, ti mohou vygenerovat své vlastní slunce prostřednictvím záměru. Člověk může spustit vibrace Slunce zamýšlením srovnat tóny stvoření, jež jsou v současné době dostupné. Při tom může ještě těžit ze světla, které požaduje, aby udržel svou chi a vibraci formy.

kůže

Kůže je největším orgánem těla. Kůže přijímá určité látky ze vzduchu či vody, v níž se člověk koupe a skrze póry uvolňuje určité substance při detoxikaci. Kůže také funguje jako snímač chi pro éterické tělo během opalování. Jak dále člověk vzestupuje, stává se kůže více propustnou. Jak je více propustná, bude člověk opatrnější s koupáním se ve znečištěných jezerech, řekách či oceánech.

Kůže se stává choulostivou a jemnou, jakmile se regeneruje a člověk vypadá mladší a mladší, jak mizí vrásky v obličeji. Kůže se stává máslovou na omak kvůli tuku, který obklopuje krystalickou buňku a dostává broskvovou barvu, kvůli přítomnosti duše, uzemněné do formy. Tento tuk také udržuje vlhkost na větším stupni a to si vyžaduje méně zvlhčovačů k udržení elasticity kůže. Šedá kůže je známkou nedostatku uzemnění, během něhož entity, které nerezonují, mohou vstoupit do formy a pole. Věnujte čas syntéze a uzemnění se k Matce Zemi, čímž vyčistíte to, co nerezonuje, a což pomůže s takovými momenty.

Celulitida jsou jednoduše jedy, které člověk uvolňuje, a které se nasbíraly v tuku pod kůží. Zamýšlejte přeměnit jedy a celulitida zmizí. Člověk může spustit detoxikační vibrace v éterické rozvodné síti během syntézy a meditace k pomoci s detoxikačním procesem. Člověk může přitáhnout takové vibrace ze Slunce během opalování.

Pokud je člověk v určité toxické periodě (= jedové údobí), jejíž známkou je zčeření celulitidy a to je známkou toho, že člověk může potřebovat zvýšit svůj příjem vody a počet koupelí, saun, opalování nebo plavání v dané periodě pro lepší detoxikaci formy.

orgány odpadového hospodářství

V současné lidské zkušenosti je tolik jedů a játra jsou těžce tlačená, aby adekvátně vyčistila systém. Jako výsledek, dva dodatečné odpadní vylučovací orgány zvětšují velikost jaterního vývoje začátkem iniciace 1800 na obou stranách pasu. To způsobuje, že se rozšiřuje obvod pasu. Člověk může opravdu vypadat těhotný v pozdější fázi zahrnutí vzestupu ze 100% do biologie. Člověk musí být schopný zvýšit svůj metabolismus, aby mohl učit, léčit nebo hostit události. To bude pro takovou práci vyžadovat více váčků v bránici a více tuku obklopujícího tělo a povede to k větší formě.

Dva nové orgány očišťují jak krev, tak lymfu na periodické (= opakující se) bázi a odloží to, co nemůže být přeměněno na použitelnou a potřebnou látku, jež by podporovala krystalickou formu nebo jedincův pokračující vzestup, do střevního traktu nebo ledvin pro likvidaci. Takové orgány se také nafukují během zvýšeného období čištění a rozšíří v takových momentech obvod pasu. Proč? Když člověk udržuje vyšší frekvenci kvůli události nebo léčitelskému sezení, celý metabolismus, včetně odpadového hospodářství, zvyšuje tempo. Přitom jak bránice, tak orgány odpadového hospodářství nafukují více váčků krví za účelem nasbírání více kyslíku nebo odstranění více odpadu vyprodukovaného během období zvýšeného metabolismu.

fotonové žlázy

V sousedství orgánů odpadového hospodářství jsou dvě přídavné žlázy, jejichž vývoj začíná při iniciaci 1800. Takové žlázy šíří fotonovou energii do krve přes přenášející buňky, které transportují tyto fotonové částice do nervového systému a mozku. Tyto žlázy se připojují k míše v křížových oblastech formy. Fotonová energie posbíraná v míšním moku je převedena do žláz, které pak pro rozdělení tuto energii transportují přes přenašeče do krve.

Žádná fotonová energie – žádné porozumění Světelnému jazyku nebo jednotnému vědomí nemůže přijít v jedincově vzestupu. Jakmile člověk selže ve vzestupu do rostoucí jednoty, vzestoupí do velké nejednoty a pak se může zvýšit spíše škodlivost než snížení vzestupu. Větší vnitřní nejednota také vede k nemoci. Proto jsou tyto žlázy důležité pro chopení se stavu nevinnosti a pro integraci a pochopení myšlenkové formy na bázi jednoty Světelného jazyka, spolu s jedincovým vzestupem ze vzoru stárnutí a nemoci.

reprodukční žlázy

Při vzestupu roste mnoho nových reprodukčních žláz. Takové žlázy rostou ve varlatech mužské formy a zvětší jejich velikost až dvojnásobně, než jak byly ve stavu před vzestupem. V ženské formě rostou nové žlázy hlavně pod rty a méně důležité v poševní oblasti. Tyto žlázy způsobují zvýšení vlhkosti, která neustále plyne v pochvě a způsobuje, že tato oblast je vlhká podobně jako ústní dutina. To pomáhá kůži, která je vystavena vzduchu se snazší regenerací a také to přináší konec zkušenosti suché pochvy během pohlavního styku. Tyto žlázy také během porodu produkují anestézii, podobnou morfinu, což umožňuje, že je porod nádherný a radostný zážitek, oproštěný od bolesti.

Vaječníky, jež produkují zejména vajíčka v nekrystalické struktuře, rostou, aby zahrnuly 8 nových žláz, jež produkují 28 nových hormonů, které uvádí do rovnováhy reprodukci a regeneraci formy. Reprodukce by neměla vyžadovat menstruaci. Menstruace je ztráta živin a tekutin, což je zbytečné pro krystalickou strukturu. Reprodukce již jednou byla způsobována vědomým záměrem. Nové žlázy umožňují libovolně vědomě zastavit reprodukci. Při tom se vajíčka rozpustí, jakmile člověk nemá zájem o početí, což způsobí, že žena neotěhotní nebo nebude mít měsíčky. Jakmile člověk zamýšlí početí, pak dle potřeby budou produkována vajíčka.

Krystalické ženy také mohou otěhotnět bez partnera nebo sperma, neboť krystalická vajíčka obsahují všechny složky nezbytné k vytvoření dítěte. Toto početí se opět vyskytne pouze vědomým záměrem.

Reproduktivní žlázy produkují 28 hormonů v mužské i ženské formě, které regenerují krystalické buňky. Regenerace ukončuje zrození-smrt a reinkarnační cyklus buněk, což buňkám umožňuje přebudovat se, jestliže ztratily svou strukturu a/nebo funkci. Přebudování buněk vyžaduje mnohem méně energie, živin a času než růst celých nových buněk. Proto jsou tyto regenerační hormony důležité pro celý regenerační systém. Tyto hormony jsou řízeny brzlíkem s ohledem na to, kolik je každého vytvořeno k udržení regenerace celého fyzického systému.

zuby

Krystalická struktura umožňuje, aby člověku narostly nové zuby, neboť jsou potřebné po celý život. Existuje žláza, která roste v bradě, a která již jednou byla přítomná v dětství a před tím, než vypadly mléčné zuby a narostly zuby dospělé. Tato žláza umožňuje, aby se vyvinuly nové zuby, které nahradí zuby, jež degenerují. Tato žláza roste v současnosti okolo iniciace 1800 v plánu vzestupu.

Zvukové vlny umožňují protlačit více chi skrze rozvodnou síť zubů a dásní a spouští obnovu na krystalickou formu tamních buněk. Sonický zubní kartáček často také vylučuje bolesti v zubech a dásních během vzestupu, které jsou jednoduše výsledkem nečinného energetického toku, nahromaděného v těchto nerezonujících zubních strukturách.

Krystalické zuby také zregenerují podle potřeby zubní sklovinu. Plak se vytváří konzistentně, zejména proto, že většina jídla je v této době nekrystalická kvůli nevědomým zemědělským praktikám. Bakterie v nekrystalickém jídle způsobují růst plaku. Esenciální olej z citrónu a pomeranče rozpouští ztvrdlý plak, takže ten se pak může odstranit během denního čištění zubů, podobně jako ovocné kyseliny  odstraňují odumřelou kůži a zmenšují vrásky.

Dásně se také při vzestupu regenerují. Někdy se část zubů odlomí poblíž výplně (zubu), kvůli nesouznění. Když se to stane, celé nové zuby se vytvoří pod starými a nahradí ty, které se zlomily. Člověk to musí prostě zamýšlet a pak se to tak stane.

hormon smrti

 Hormon smrti, který je produkován v hypofýze humanoidních forem ve 2 řetězcích DNA, zabíjí zdravou žijící tkáň, aby způsobil smrt v náhlé nehodě nebo na konci dlouhé nemoci. Hormon smrti v hypofýze spouští jako hormony smrti, aby se tyto uvolnily v každém orgánu a žláze celé formy. Tyto hormony okamžitě zastavují každou žlázu a orgán celého těla otravou buněk. Takto se smrt objevila za všech okolností v současné době historie.

Přítomnost hormonu smrti ve veškerém mase vede k vegetariánství.. Jakmile kterékoli zvíře nebo ryba umírá, je hormon smrti vystříknut do každého orgánu, svalu a soustavy v celém ztělesnění. Tento hormon proniká svaly a tukem, které člověk konsumuje, jí-li maso. Jejich potrava v současnosti obsahuje mléko, sýr, máslo a vajíčka, jež poskytují dostatek bílkovin, které pomáhají v jejich pokračujícím vzestupu.

Návyk na maso se lépe pochopil daným hormonem smrti. Hormon smrti otupuje bolest, v níž většina lidí ve 2 řetězcích DNA existuje. Asi z tohoto důvodu bylo tak obtížné pro lidský druh svobodně se vzdát konzumace masa, i když všechny živiny, nezbytné k udržení formy jsou převážně v rostlinstvu v této době historie.

hormon radosti

Ukázalo se, že systém hormonu smrti je pokřivení na hormonálním systému, který jednou udržoval radost a vášeň na buněčné úrovni v lidské formě. V současnosti plán pro vzestup bude počítat s postupnou přeměnou systému hormonu smrti, aby se stal novým hormonálním systémem pro radost. Takové hormony zajímavým způsobem otočí krev na fialovou barvu, která  se kdysi uvolnila. Fialová je barva vášně a radosti ve vzestupujícím poli.

Hormon radostí je podobný tomu, co se děje ve formě, pokud člověk jí čokoládu nebo cvičí. Konzumace čokolády nebo cvičení vytváří endorfiny, které dovolují formě cítit se uzemněná, uvolněná a „šťastná“. Hormon radosti je podobný těmto endorfinům, s výjimkou toho, že je zde souvisejících 18 forem chemických látek, které pracují synchronním způsobem k udržení šťastného těla po 24 hodin denně. Systém hormonu radosti se týká mandlí a slepého střeva spolu s dalšími 18 systémy, které se využívají k šíření hormonu smrti v procesu smrti v nekrystalické formě, včetně speciální uzliny v hypofýze. Jakmile se člověk přesouvá z biologické smrti do biologické radosti, mění se život způsobem, který je nepopsatelný a musí se zažít, aby mu bylo porozuměno.

 

žaludek, zažívací soustava a střevní trakt

Žaludek, zažívání a střeva při vzestupu procházejí mnoha fázemi vzkříšení. V podstatě se žaludeční stěna a výstelka stávají krystalickými a tlustý obal slizu se vyvíjí, aby se počítalo se silnějšími trávicími enzymy, které budou produkovány, aby se lépe strávilo to, co člověk sní. Tyto enzymy se stávají stále více úspěšnými v odbourávání živin, které člověk konzumuje, zvláště bílkovin, sóje a fazolí spolu s mléčnými produkty. Člověk proto může prostřednictvím vzestupu zjistit, že jeho alergie prostě časem mizí. Všechny alergie na jídlo souvisí s neschopností odbourat v zažívání určité látky.

Střevní trakt se prostřednictvím vzestupu modifikuje a je asi jeden z nejpokaženějších orgánů formy. Proč? Může to být jednoduše skutečnost, že to je vždy zkaženina, která plyne střevy a zkaženina vede ke zkaženině nebo jinými slovy, k pokažení střevního traktu v průběhu doby. Plán vzestupu vyžaduje růst celého nového střevního traktu přes starý a pak je ten starý stáhnut, podobně jako se vytahuje jedna ponožka z druhé. Toto svlékání starého traktu se vyskytne při vzestupu několikrát a může vést k údobím, kdy člověk moc netouží jíst, celý čas se cítí plný a má týden nebo déle dlouhé období průjmu nebo větší počet stolice než normálně. To se děje při 1800 řetězcích, znovu ve 3000 a ještě znovu u 6000 řetězců.

Jakmile nový střevní trakt převezme místo starého po převrácení jedincova traktu, je tento trakt mnohem účinnější v odbourávání a absorpci (= pohlcení) živin z odpadu a v pojmutí odpadu doručeného z krve, aby byl přidán do hmoty výkalů. Později a při vzestupu k 6000 řetězcům střeva začínají recyklovat více a více odpadu a oddělovat živiny, které mohou být znovu použity formou, což minimalizuje celkové množství odpadu vysílaného ze systému každý den s potřebou jíst tak mnoho k udržení formy. Energie a zvýšená vibrace jsou také použity k přeměně některých výkalů na plyn a rozpouští je více méně aplikací Světelného jazyka. Člověk by o tom mohl přemýšlet jako o biologické přeměně odpadu v akci.

V jiné době a do budoucna, nebude vůbec potřeba stolice, protože vše se zrecykluje v systému. Střeva se stanou recyklační továrnou, kdy všechny látky přemění na jiný znovu použitelný materiál kvůli výživě formy.

shrnutí

 Nejlepší způsob věnování se takové době jsou lehké procházky, zamýšlení rozproudění energie a koupání se a opalování, jak jen člověk může pro podpoření detoxikačního procesu.Mnoho iniciátů možná nechápe, že většina bolesti při vzestupu je éterická. Rozpruďte energii a bolest ustoupí. Veškerá bolest je jednoduše výsledek přilepené energie v určité části rozvodné sítě nebo čaker. Energie se rozproudí, jestliže se na to člověk zaměří. Někdy bude podstata neproudění energie bolestivým vyvoláním minulého života. Jakmile člověk přichází k vyvolávání a zpracovává bolest, rozproudí se znovu energie a bolest ustupuje. Nicméně, jakmile člověk zvyšuje svou vibraci, nakonec překročí bolest jako vibrační práh, který je především elektrické podstaty. Jsou zde přesto další disonanční vibrace, později oslovované, které se mohou rovnat nepohodlí a ty jsou především radioaktivní podstaty. A tak proces pokračuje do stavu plného vědomí a dál.

Lehké procházky způsobí, že se slepená energie rozproudí. Taktéž to je s jemným plaváním nebo horkými koupelemi a saunami. Horko také navozuje pocení, které vypuzuje jedy z pórů a umožňuje formu zbavit těch jedů, které uvrhují formu do bolesti. Odstraňte jedy a elektrický nebo radioaktivní náboj také opustí formu a to dovolí, aby se energie volně pohybovala v éterickém těle. Jakmile energie volně plyne, ustává bolest.Z tohoto důvodu si někdo asi zvolí krmit formu organickými potravinami, pít hodně vody a minimalizovat ty látky, které jsou škodlivé, jako je kouření, nadměrné pití, nadměrná konzumace masa a je-li to možné život v toxickém prostředí. Takový vzestup bude generační a vystoupí do popředí ve větší míře v přicházejících 18-ti generacích. Při tom lidský druh překročí stárnutí, nemoc a smrt jako kolektiv v přicházejícím století. Tak to tak udělejme, hoj!

Země nedávno odkryla záznamy od lidí, kteří přišli z umírajícího hvězdného systému, který zná jako Abyreon. Tihle lidé přišli na Zem, usadili se a čase se spojovali v manželských svazcích a mísili s rudou nasazenou Sírianskou rasou. Vypadá to, že se to odehrálo přibližně před 47.000 lety a zrovna 1000 let před příchodem Annanuki. Abyreon neexistuje ve vašem stvoření, ani v čase, v němž existuje vaše stvoření. Trhlina v čase, která zůstala ze zničení jiné planety ve vaší sluneční soustavě, která byla známá jako Maldek, umožnila Plejádským i Abyreonským lidem přijít na Zem. Tato trhlina se nyní uzavírá solárním vzestupem vašeho slunce.

 Plejáďané byli převážně električtí a radioaktivní; Abyreonci byli magnetičtí, ale s odlišnou energetickou značkou. Jak Plejáďané, tak Abyreonci přišli se spoustou entit, které byly ničivé a hrubé podstaty. Jenže entity, které hostovaly na Abyreoncích byly nejhorší ze všech – měly vzor, kterým mohly k smrti roztrhat éterické tělo za méně, než týden ve fyzické formě. Jakmile tyhle entity vstoupily do chrámů vzestupu lidí, trhaly iniciáty a zvláště pak ty, kteří měli klíče k vizi, aby zcela znemožnily, aby si poškozovaní iniciáti čehokoli všimli. Skutečně, základní příčina problémů v rudém vzestupu se stala nepovšimnutou a co následovalo, bylo údobí ohromného temna, v němž se takové entity staly tajnou vládou na Zemí.

Tao stanovilo, že entity z Abyreonu spolu s dalšími falešnými bohy, jsou neduše. Duše, která byla původně obsazena Taem, obsahuje vědomí a to vědomí, které si přeje vyvíjet se a vrátit se domů. Tyto bytosti v současné době znovu získané ze Země něměly žádné vědomí, které toužilo vrátit se domů, jak ohodnotilo Tao, ale spíše se snažily udržet si nadvládu nad tím, co je vědomé; udržovaly vědomé duše uvězněné v jejich vlastních přáních a destruktivních tendencích. Proto je Tao považuje za materiál bez duše. Temné síly, které byly přemístěny na Zem Arcturem před šesti miliony lety, použily delfíny a velryby k vyslání  elektrických ran do lidských polí, což v krátké době zabilo dávné Velké mistry. Když elektřina vyřezává díry přes magnetické točící se pole, radiace na druhou stranu zpomaluje magnetickou rotaci, dokud člověk nepoklesne ve vibraci a nestane se nevědomým. To je důvod, proč rudá rasa poklesla ve vědomí, když používala radioaktivní technologii; zpomalovalo to jejich pole natolik, že přes 8000 let jako druh generaci po generaci sestupovali ve vibraci.

 

 

 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist